Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Moderator: Blister

 
Awatar użytkownika
Ewka
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 1951
Rejestracja: poniedziałek, 6 lip 2009, 00:08
System: Nikon

Re: Forum umarło

środa, 9 maja 2018, 12:36

No, faktycznie, jakieś trolle się tu nazłaziły i aż się nie chce czytać tych głupot, które niczego nie wnoszą, a przez które trzeba się przekopywać. Jakoś ratuje nas to, że mają kretyńskie stopki reklamowe w podpisach ;)
Powiedz mi swój ulubiony dowcip, a ja ci powiem, z czego masz się leczyć.
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści...
 
Awatar użytkownika
Ewka
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 1951
Rejestracja: poniedziałek, 6 lip 2009, 00:08
System: Nikon

Re: Forum umarło

niedziela, 13 maja 2018, 21:57

Śmiem sądzić, że trudno robić porządek z kimś kto krzywdy nie robi, a tylko pisze byle co, a prawie na temat.
Wyłączyć? A po co? Tu jest kopalnia wiedzy i kawał historii :)
W dużej mierze jesteśmy teraz tutaj, zapraszamy: https://www.facebook.com/plockagrupafotograficzna/
Powiedz mi swój ulubiony dowcip, a ja ci powiem, z czego masz się leczyć.
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści...
 
doralola113
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2019, 05:33
System: Sony

Re: Forum umarło

czwartek, 9 maja 2019, 05:35

naturalna kolej rzeczy- większość for umiera bo ludzie idą na facebooka.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości