Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
Awatar użytkownika
werdan
Posty: 491
Rejestracja: czwartek, 11 cze 2009, 17:30
System: Nikon
Lokalizacja: Płock, Podolszyce Pd.
Kontaktowanie:

Re: portret rodzinny

wtorek, 30 mar 2010, 10:55

Ale nudy. Obrazek

Obrazek
Płock - Fotogaleria miasta Płocka
Werdan devBlog | Free Patterns for Photoshop
 
seamoon
Autor tematu
Posty: 636
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 12:58
System: Nikon
Lokalizacja: Ziemia

Re: portret rodzinny

wtorek, 30 mar 2010, 15:46

Przenośnią.. jakże wprost mówiącą innym 'o co kaman' :D
Zdjęć nie widziałeś? To słabo patrzyłeś .. vitkov przyniósł razu pewnego, wszyscy po peteefowych konkursach sobie oglądają swoje fotki, czasem ktoś ma przy sobie także inne niż na ptf... trzeba się czasem zainteresować :D
Ze ktos cos raz przyniósł nir oznacza reguły i nie trzeba się interesować choć można a masę naprawde świetnych zdjęć mogę zoabaczyć w sieci a tam przychodze by pogadac o d.. Maryni..
[Sprawdziłem, napisane jest wyraźnie o tej galerii: "To miejsce w naszym serwisie, gdzie członkowie naszego Towarzystwa przedstawiają swoje wybrane prace." Po prostu to, że nie ma Cię na liście, nie znaczy, że nie jesteś członkiem. A jeśli nie jesteś, to poproś o usunięcie z tej galerii, bo jeszcze Cię ktoś będzie kojarzył z plamiącym PTF. :D
Zeby być członkiem trzeba wypełnic wniosek i placic składki ot i cała filozofia.. , ja ani jednego ani drugiego nie robiłem wiec nim nie jestem..i kropka
Czyli głównie kasa.. a pozostałe powody? :D
..kurde! prześwietliłeś mnie z tą kasą ;) .. Pozostale powody sa różne ale nie będe o nich pisał .. niech pozostaną moją tajemnicą .. a itak albo byś nie zrozumiał albo byś nie chciał zrozumiec..Sporo i tak napisałem więc nie bede sie powtarzal a liczylem ze umiesz zawierzyc w to co piszę.. Ale Ty interpretujesz jak chcesz ..cytujesz wyrwane z konktekstu kawałki zdania, łapiesz za słowka..prawie jak w sejmie..;) by pokazać jaki to jestem be ..Twoim zalozeniem jest prowadzenie rozmowy tak by komus coś zarzucic.. zdyskredytować w oczach innych czy chociaz miec co gadac członkom na PTF-ie jaki to seamoon jest straszny i co mowił o tejże instytucji..
E tam, gadasz... jako, jak sam stwierdziłeś, Twój psychoanalityk, dobrze wiem, że w duszy gra co innego, a wszystko po to, by pozycjonować stronę :D
Skoro wszystko wiesz lepiej to po co zadajesz pytania..? tym bardziej że moje odpowiedzi na nie uważasz za nieprawdziwe..?
Pozycjonowanie strony to jedno ..a zdjecia to drugie..wiszą tam własnie po to żeby gdy jakis potencjalny klient dzięki dobremu pozycjonownaiu trafi na moją strone, mógł sie dowiedziec jakie zdjecia robię..to takie dziwne..? dla mnie akurat nie.. Jeśli wiesz co mi w duszy gra , lepiej ode mnie.. ,to mi powiedz..chętnie posłucham..
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: portret rodzinny

wtorek, 30 mar 2010, 19:26

..kurde! prześwietliłeś mnie z tą kasą ;)
Hehehe :D
.. Pozostale powody sa różne ale nie będe o nich pisał .. niech pozostaną moją tajemnicą ..
O tak, bo bez tajemnicy nie ma sztuki, zainteresowania, klientów.. :D
zdyskredytować w oczach innych czy chociaz miec co gadac członkom na PTF-ie jaki to seamoon jest straszny i co mowił o tejże instytucji..
Nie wiem, co bierzesz, ale ostro na Ciebie działa :D
Nieładnie próbujesz wmówić wszystkim, że staram się Ciebie dyskredytować w oczach innych czy "gadam na Ciebie" na PTF. Peteefowcy sami sobie przeczytają, co o nich myślisz, jeśli tu zajrzą (no chyba, że zostanie to usunięte :D). Pomijam fakt, że za takie insynuacje, jakie tu rzucasz, to wiesz co się otrzymuje :)
E tam, gadasz... jako, jak sam stwierdziłeś, Twój psychoanalityk, dobrze wiem, że w duszy gra co innego, a wszystko po to, by pozycjonować stronę :D
(..) to mi powiedz..chętnie posłucham..
Nie ma to sensu, bo Ty słuchasz tylko samego siebie :D
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
seamoon
Autor tematu
Posty: 636
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 12:58
System: Nikon
Lokalizacja: Ziemia

Re: portret rodzinny

wtorek, 30 mar 2010, 22:02

...
- "tajemnica" to był bardziej żart ..nie mam tajemnic..nie musze ich mieć - mam spokojne sumienie :) .. Ale nie bede o tym pisał bo: nie jest to odpowiednie miejsce , ani tym bardziej osoba.. Twoja wiedza jest bardzo płytka odnosnie fotografowania.. znasz ja tyle na ile wyczytasz na forach , a praktyka niestety słaba.. Wiedza empiryczna jest zupełnie inna.. ale nie bedziesz miał prawdopodobnie mozliwosci sie tego dowiedziec ..bo zleceń "ni ma" ! :D , a zdjecia ktore dajesz na PTF..tylko tam mogą przynieść Ci chlube wspanialego fotografa.. :) .. kupisz gazetkę włozysz ją zgrabnie pod pachę i możesz iśc z nią dumnie do pracy..i laikom kit wciskac jaki to z Ciebie wielki fotograf.. Powiem tyle .. "głodny sytego nie zrozumie " .. stąd Twoj stosunek do mnie..zwykła zazdrosc , zawiść ..a może leczenie kompleksów ..nie wnikam.

- Kazdy sobnie przeczyta co bedzie chciał ..na PTFie są ludzie których szanuje ale oni raczej podzielaja moja opinie w mniejszym lub wiekszym stopniu..tylko o tym głośno nie mowia..:) -ot taka zawiłość ludzka ;)

- Nic tu Ci nie insynuuje panie Nadinterpretancie ..

... Uważam podobnie.. rozmowa nie ma sensu

Powiedz mi po co Ci ta strona : http://www.slubnykadr.pl/ panie artysto fotografiku...? ... KASA?
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: portret rodzinny

środa, 31 mar 2010, 06:28

...
- "tajemnica" to był bardziej żart ..nie mam tajemnic..nie musze ich mieć - mam spokojne sumienie :) .. Ale nie bede o tym pisał bo: nie jest to odpowiednie miejsce , ani tym bardziej osoba..
Tajemnica - żart .. no tak, wykręcamy kota ogonem? Nie. Po prostu nie ma drugiego dna, jeśli chodzi o artystyczne www i blogi... wracamy do kasy :D
Dziękuję, że pozwoliłeś mi choć na chwilę wstąpić w Twoje progi :)
Twoja wiedza jest bardzo płytka odnosnie fotografowania.. znasz ja tyle na ile wyczytasz na forach , a praktyka niestety słaba..
Mówisz? Z pewnością, jak zwykle, i w ogóle - masz rację. Szkoda tylko, że Ty nawet takiej wiedzy nie masz, a praktyka nic Ci nie daje :lol:
(..)
a zdjecia ktore dajesz na PTF..tylko tam mogą przynieść Ci chlube wspanialego fotografa.. :) .. kupisz gazetkę włozysz ją zgrabnie pod pachę i możesz iśc z nią dumnie do pracy..
Jaką gazetkę? Chyba o czymś nie wiem, przybliż temat... Bo serie artykułów, które pisałem, były w czasopismach, których Ty na pewno nie czytasz, a z fotografią nie mają nic wspólnego...
i laikom kit wciskac jaki to z Ciebie wielki fotograf.. Powiem tyle .. "głodny sytego nie zrozumie " .. stąd Twoj stosunek do mnie..zwykła zazdrosc , zawiść ..a może leczenie kompleksów ..nie wnikam.
E tam, nie wnikasz, a piszesz. To w końcu wnikasz, czy nie? I o jakie kompleksy chodzi? Czemu mierzysz wszystkich swoją miarką? :D
- Kazdy sobnie przeczyta co bedzie chciał ..na PTFie są ludzie których szanuje ale oni raczej podzielaja moja opinie w mniejszym lub wiekszym stopniu..tylko o tym głośno nie mowia..:) -ot taka zawiłość ludzka ;)
Aha... no cóż, ciekawy temat na prelekcję ... powinieneś taką przygotować, bo jak widać masz wielką wiedzę na ten temat... podziel się, proszę :D
nie bedziesz miał prawdopodobnie mozliwosci sie tego dowiedziec ..bo zleceń "ni ma" !
E tam, gadasz... przecież, jeśli by nie było, to takie zlecenie za dwie stówki za godzinę brałbym w ciemno... ale widzisz, też nie mam wolnego terminu, cholera... oblizałem się tylko smakiem :D
Powiedz mi po co Ci ta strona : http://www.slubnykadr.pl/ panie artysto fotografiku...? ... KASA?
E, a to moja jest? Gdzie to napisane? Uległeś magii plotek czy to wiedza empiryczna? :D :D :D
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
Awatar użytkownika
golden
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 396
Rejestracja: sobota, 13 cze 2009, 11:04
System: Zenit
Kontaktowanie:

Re: portret rodzinny

środa, 31 mar 2010, 08:08

pegejefowiec seamoon

a może już wystarczy ? powiem krótko: żenada

pewnie trzeba zamknąć już ten wątek ......


pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: portret rodzinny

środa, 31 mar 2010, 08:17

Panie i Panowie jako że już nawet i golden nam się na forum udzielił i postulaty swoje wysunął-działania swoje podjąć muszę :D

Faktycznie-coraz bardziej osobiście się robi i coraz mniej sympatycznie, dajemy na luz :)
Wracamy do tematu jakim jest http://www.test18298.futurehost.pl/foru ... 193#p17193
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: portret rodzinny

środa, 31 mar 2010, 08:22

O, to poczyść wątek, zostaw to co merytoryczne co do zdjęć, co niemerytoryczne przenieś/wyrzuć/spal lub coś innego i będzie luks :D
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
seamoon
Autor tematu
Posty: 636
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 12:58
System: Nikon
Lokalizacja: Ziemia

Re: portret rodzinny

środa, 31 mar 2010, 15:47

Powiedz mi po co Ci ta strona : http://www.slubnykadr.pl/ panie artysto fotografiku...? ... KASA?
E, a to moja jest? Gdzie to napisane? Uległeś magii plotek czy to wiedza empiryczna? :D :D :D
Widzisz tym się róznimy od siebie.., że ja nie ukrywam co myśle i jak się nazywam..
Wiedza że to Twoja strona.. jest z głownego zródła.. czyli od Ciebie.. a i bez tego nie problem jest to sprawdzić..choćby po telefonie..Tylko po co podajesz kłamliwe informacjie dla google , że niby w Białymstoku KLIK mieści Twoja działalność..a na stronie nie ma nic odnosnie kim jest ten tajmniczy profesjonalista , artysta i fotograf... Czyżbyś się bał skarbówki..? przecież i tak Cie namierza po domenie czy hostingu.., jeśli tylko będą chcieli.. No chyba ze boisz sie krytyki zdjęć i "masy" par ślubnych ktore tam zamiescileś w związku z zapchanymi terminami.. ;) :lol:
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: portret rodzinny

środa, 31 mar 2010, 16:00

Widzisz tym się róznimy od siebie.., że ja nie ukrywam co myśle i jak się nazywam..
A ja ukrywam co myślę czy jak się nazywam? Zacytowałbym klasyka z tego forum, ale nie chce mi się już pisać o tym przewracaniu i dupach :)
Wiedza że to Twoja strona.. jest z głownego zródła.. czyli od Ciebie.. a i bez tego nie problem jest to sprawdzić..choćby po telefonie..
Szukaj więc, Szarik, szukaj! :)
Tylko po co podajesz kłamliwe informacjie dla google , że niby w Białymstoku KLIK mieści Twoja działalność..a na stronie nie ma nic odnosnie kim jest ten tajmniczy profesjonalista , artysta i fotograf...
Nic żadnym goglom na tematy jakichś lokalizacji w Białymstoku nie podawałem. Ba! W ogóle w Białymstoku nie byłem w życiu...
Czyżbyś się bał skarbówki..?
Nie, czemu mam się bać? Podatki płacę, dane mają aktualne, więc zupełnie nie mam czego się bać. Ale w sumie czemu przyszło Ci to do głowy? Czyżbyś bał się skarbówki? :D
przecież i tak Cie namierza po domenie czy hostingu.., jeśli tylko będą chcieli..
Niech namierzają ile wlezie! Niech nawet mnie karzą za posiadanie domeny, o!
No chyba ze boisz sie krytyki zdjęć i "masy" par ślubnych ktore tam zamiescileś w związku z zapchanymi terminami.. ;) :lol:
E? Krytyki? Jakiej krytyki? I jakiej masy jakich par ślubnych w związku z jakimi zapchanymi terminami? A, mówisz o tym kwietniowym, godzinka za 200 zł? No wybacz, faktycznie mam zajęte, co prawda nie aż godzina i nie za aż 200 zł, ale zawsze coś ... :D

A zgodnie z życzeniem właściciela tego folwarku, czyli - wracając do zdjęcia - to w końcu poprawnie oświetlone jest to pierwsze czy to drugie? :D
Ostatnio zmieniony środa, 31 mar 2010, 16:06 przez pegejefowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
seamoon
Autor tematu
Posty: 636
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 12:58
System: Nikon
Lokalizacja: Ziemia

Re: portret rodzinny

środa, 31 mar 2010, 16:05

Płocka 09, 09-400 Białystok
51 670 73 63‎
slubnykadr.pl
Wskazówki dojazduSzukaj w pobliżuwięcej▼
Kategorie:Kategorie: Zakład fotograficzny, Fotografia, Usługi — Fotografie ślubne, ...Zakład fotograficzny, Fotografia, Usługi — Fotografie ślubne, Usługi — Fotografowie

Fotograf, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, artystyczna fotografia okolicznościowa, Płock i okolice oraz tam, gdzie trzeba :) - Dostarczył właściciel

no papatrz..pewnie google zrobiło wyjatek ..i samo dodało stronę..podszywajac się pod Ciebie jako własciciela..:D
a to że nie byłeś w Białysmtoku nie m a tu nic do rzeczy.., ja akurat byłem..więc wynikałoby że to moja strona ..ale to nie ja dodałem Twoja stronę ..przyrzekam ! :)
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: portret rodzinny

środa, 31 mar 2010, 16:11

Płocka 09, 09-400 Białystok
(..)
Dostarczył właściciel

no papatrz..pewnie google zrobiło wyjatek ..i samo dodało stronę..podszywajac się pod Ciebie jako własciciela..:D
W życiu nie podałbym googlom informacji o własnym biznesie w Płocku z adresem w Białymstoku. Wiem, że masz mnie za idiotę, ale że aż za takiego? :D :D :D
to że nie byłeś w Białysmtoku nie m a tu nic do rzeczy.., ja akurat byłem..więc wynikałoby że to moja strona ..ale to nie ja dodałem Twoja stronę ..przyrzekam ! :)
Hmm.. a dlaczego mam Ci wierzyć? :D Teoria spisku: to Ty dodałeś to wszystko tak, by się mieć teraz czego czepiać! Wiedziałem... tylko zdradził Cię ten Białystok :D


A teraz, jak zdarta płyta:
"zgodnie z życzeniem właściciela tego folwarku, czyli - wracając do zdjęcia - to w końcu poprawnie oświetlone jest to pierwsze czy to drugie? :D". Pytanie dodatkowe - i dlaczego tak uważasz? :D
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
seamoon
Autor tematu
Posty: 636
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 12:58
System: Nikon
Lokalizacja: Ziemia

Re: portret rodzinny

środa, 31 mar 2010, 16:22


W życiu nie podałbym googlom informacji o własnym biznesie w Płocku z adresem w Białymstoku. Wiem, że masz mnie za idiotę, ale że aż za takiego? :D :D :D
a jednak... i nawet Ci jakos nie przeszkadzało bo nie zmieniłeś... choć wisi tak już gdzieś ze 2 lata..
A teraz, jak zdarta płyta:
"zgodnie z życzeniem właściciela tego folwarku, czyli - wracając do zdjęcia - to w końcu poprawnie oświetlone jest to pierwsze czy to drugie? :D". Pytanie dodatkowe - i dlaczego tak uważasz? :D
..jak już pisałem nie rozmawiam o fotografii z kimś kto moim zdaniem nie ma odpowiedniego poziomu .. czyli z Tobą..
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: portret rodzinny

środa, 31 mar 2010, 16:30


W życiu nie podałbym googlom informacji o własnym biznesie w Płocku z adresem w Białymstoku. Wiem, że masz mnie za idiotę, ale że aż za takiego? :D :D :D
a jednak... i nawet Ci jakos nie przeszkadzało bo nie zmieniłeś... choć wisi tak już gdzieś ze 2 lata..
Fiufiu! Dwa lata nawet? Ulala... To kupa czasu... w życiu bym nie przypuszczał, że tak długo jestem z Białegostoku :D
A teraz, jak zdarta płyta:
"zgodnie z życzeniem właściciela tego folwarku, czyli - wracając do zdjęcia - to w końcu poprawnie oświetlone jest to pierwsze czy to drugie? :D". Pytanie dodatkowe - i dlaczego tak uważasz? :D
..jak już pisałem nie rozmawiam o fotografii z kimś kto moim zdaniem nie ma odpowiedniego poziomu .. czyli z Tobą..

Dotychczas rozmawiałeś.... a, to nie było o fotografii, tu mogłeś sięgnąć odpowiedniego poziomu, czyli zejść do kwasu dezoksyrybonukleinowego? Przyszło Ci to z łatwością... no cóż, codzienność pewnie dla Ciebie :D

Z ciekawości jednak zapytam - Ty masz odpowiedni poziom? I poziom czego trzeba mieć odpowiedni, byś zaszczycił kogoś łaską rozmowy o fotografii? :D
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
seamoon
Autor tematu
Posty: 636
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 12:58
System: Nikon
Lokalizacja: Ziemia

Re: portret rodzinny

środa, 31 mar 2010, 16:34

bla bla bla.. proszę zamknąc ten watek.. bo artysta fotografik może tak .... do końca zycia..
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: portret rodzinny

środa, 31 mar 2010, 16:34

bla bla bla.. proszę zamknąc ten watek.. bo artysta fotografik może tak .... do końca zycia..
Poważnie możesz tak do końca życia? :D
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości