Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Julian Marley na Reggaeland 2010

wtorek, 13 lip 2010, 22:08

...widzę, że jeśli ktoś ma inne spojrzenie od Twojego (niepoprawny komentarz), to jest to nie do przyjęcia przez Ciebie (a to nieobiektywny komentarz, a to to, a to sro). dobranoc :twisted:
Mam po prostu swoje zdanie, którego nie opieram na zdaniu innych (polecam), być może to nas od siebie różni i z tego powodu tak bardzo również i Ciebie jak widać to boli ;)
 
Awatar użytkownika
miechu
Posty: 589
Rejestracja: niedziela, 30 sie 2009, 17:40
System: Nikon
Kontaktowanie:

Re: Julian Marley na Reggaeland 2010

środa, 14 lip 2010, 07:23

A ja bym tak zrobił z racji "sportowego zboczenia"
Obrazek
ZMIANA ZA ZGODĄ AUTORA

No i co z tego, że ja bym tak to widział! To mogłem iść i sobie zrobić. (czego i Wam krytykującym życzę :-) )
Na tym polega piękno fotografii, że każdy widzi inaczej.
Co do kadru oryginału, to z tego co tam kiedyś czytałem, to jak najbardziej zgodnie z prawidłami sztuki. Głowa "zerka" w mocny punkt, a że oczy zamknięte, to ma mało miejsca. Dredy mają gdzie lecieć, no i ten kolor przestrzeni na górze - miodzio, a raczej miód-malina ze wskazaniem na malinę, choć nie wszyscy to widzą i powiedzą, że góra nic nie wnosi.
A jaki dobry materiał do obróbki i realizacji różnych projektów graficznych, np. plakatu (ale tu to może Skibek niech coś powie)

DOBRE ZDJĘCIE - JA CHCĘ WIĘCEJ ! :-)

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Julian Marley na Reggaeland 2010

środa, 14 lip 2010, 07:31

Pod adresem http://www.arekgmurczyk.pl/wp-content/u ... marley.jpg macie zdjęcie o wymiarach 950 x 1425 pikseli, kolegów których "poraziła" moja zmarnowana góra zapraszam do pokazania swojej wizji, chyba że z tej kichy nie da się już nic wyrzeźbić.
 
Awatar użytkownika
golden
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 396
Rejestracja: sobota, 13 cze 2009, 11:04
System: Zenit
Kontaktowanie:

Re: Julian Marley na Reggaeland 2010

środa, 14 lip 2010, 08:35

kolegów których "poraziła" moja zmarnowana góra zapraszam do pokazania swojej wizji, chyba że z tej kichy nie da się już nic wyrzeźbić.
Mnie na pewno nie poraziła ani "zmarnowana góra" ani samo zdjęcie - jedynie co mnie "poraziło" to Twoja reakcja
na: nie zawsze przychylne komentarze lub niezgodne z twoimi oczekiwaniami :shock: nie wiem może za bardzo przyzwyczaiłeś się do powszechnego wazeliniarstwa .... ?
nawet w tym wątku.

Nie wiem co może być niezrozumiałego w stwierdzeniu "za dużo góry" - prościej się nie da tego napisać
a już kompletnie nie rozumiem dlaczego mój komentarz "tym przypadku jest po po prostu mało obiektywny-tyle"
- może nie powinienem się wypowiadać na temat zdjęć ze wspólnych imprez .... ??????

Mistrzu proponuję więcej pokory i skromności ..... forum jest do wymiany m.in. swoich opinii, napisałem że widziałbym
to bardziej w poziomie bo te kadrowanie mi nie leży i to wszystko - nie ma się co "spinać" i taka jest moja wizja ... bez pokazywania


pozdrawiam
 
BeereK

Re: Julian Marley na Reggaeland 2010

środa, 14 lip 2010, 09:05

...widzę, że jeśli ktoś ma inne spojrzenie od Twojego (niepoprawny komentarz), to jest to nie do przyjęcia przez Ciebie (a to nieobiektywny komentarz, a to to, a to sro). dobranoc :twisted:
Mam po prostu swoje zdanie, którego nie opieram na zdaniu innych (polecam), być może to nas od siebie różni i z tego powodu tak bardzo również i Ciebie jak widać to boli ;)
Uważasz, że pisząc swój komentarz, sugerowałem się zdaniem innych? Gruuubo się mylisz, myślałem, że Ty poważniejszy człowiek jesteś :lol: Ja nie kreuję się na wielkiego fotografa, mam swoje, prywatne wyrobione wyobrażenie o dobrym zdjęciu, oceniam pod kątem "podoba mi się" - "nie podoba mi się", a jeśli nie podoba, to piszę czemu. To wszystko.
OK, najlepiej będzie chyba, jak sam sobie będziesz oceniał zdjęcia, wtedy nie będzie niedomówień z żadnej strony i nic z kolei Ciebie nie będzie bolało :)
pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Julian Marley na Reggaeland 2010

środa, 14 lip 2010, 09:17

... nie wiem może za bardzo przyzwyczaiłeś się do powszechnego wazeliniarstwa .... ?
nawet w tym wątku.
Podaj konkretne przykłady albo skończ swoje bezczelne komentarze, skierowane w tym momencie nie tylko w moją stronę.
Widać co Cię boli, (cytuję :D ) "naprawdę tak się boisz"?

Nie wiem co może być niezrozumiałego w stwierdzeniu "za dużo góry" - prościej się nie da tego napisać
Poświęć nam zatem swoje cenne 3 minuty i udowodnij to poprawionym kadrem zdjęcia do którego link podałem chwilę wcześniej. Poprzyj swoje słowa praktyką. Pozostałych kolegów również zapraszam do zabawy.
 
Awatar użytkownika
przemopzm
Posty: 885
Rejestracja: czwartek, 23 kwie 2009, 21:55
System: Sony
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Julian Marley na Reggaeland 2010

środa, 14 lip 2010, 09:34

Ja pierdziele... Jakby było o co drzeć koty... Jednemu się podoba, drugiemu nie, każdy widzi to na swój sposób i po co tyle srania...
ONE
LOVE
PEOPLE
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Julian Marley na Reggaeland 2010

środa, 14 lip 2010, 10:30

Ja pierdziele... Jakby było o co drzeć koty... Jednemu się podoba, drugiemu nie, każdy widzi to na swój sposób i po co tyle srania...
Widzisz przemo nie wydaje mi się żeby była to kwestia "Jednemu się podoba, drugiemu nie". Wszystko to często kwestia kogo to zdjęcia :).
Dla mnie nie ma najmniejszego problemu że coś komuś się nie podoba i ma takie a nie inne spojrzenie w danym momencie.
Traktuję poważnie to co co robię i szczerze o tym mówię, nie udaję luzaka, nie mówię jednego robiąc drugie.
Napisałem najnormalniej w świecie dlaczego uważam że cięcie góry jest bezsensowne w tym przypadku, jeszcze mogę dopisać kolejnych 5 zdań czemu w dalszym ciągu tak uważam.
Czy ktokolwiek poza tomderem (chociaż i w tym przypadku nie do końca ;) ) napisał dlaczego takie cięcie ma jego zdaniem sens?
Nie. Ważne że jest za dużo góry, czyli źle.
Tym bardziej źle, że ktoś czepia się jego kolegi, jeszcze gorzej że jest to admin który nie powinien w ogóle wystawiać zdjęć na forum tylko służyć nam litościwie.
Każdy jakikolwiek przychylny komentarz pod zdjęciem admina to wazeliniarstwo i podlizywanie się, pod zdjęciem użytkownika-nie. Analogicznie jest oczywiście w kwestii odmiennego zdania.
Przeczytałem właśnie cały ten temat od samego początku-polecam.

Ode mnie to tyle w temacie, mam nadzieję że zakończymy tą kwestię Waszymi propozycjami kadrowania mojego zdjęcia.
 
Awatar użytkownika
vitkov
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

Re: Julian Marley na Reggaeland 2010

środa, 14 lip 2010, 10:49

Golden jednak mnie ruszyło :evil: - koniec z wazeliniarstwem - do d..y ta fota :mrgreen: zeby przynajmniej jakis komar na górze latał albo brzęczące muszysko :mrgreen:
 
Awatar użytkownika
tomder
Posty: 1962
Rejestracja: poniedziałek, 22 cze 2009, 19:07
System: Nikon
Lokalizacja: tomdilandia
Kontaktowanie:

Re: Julian Marley na Reggaeland 2010

środa, 14 lip 2010, 11:04

A zauważyliście Panowie kadr "miecha"- też dobry ;]

Co najważniejsze, crop i prawie , że 0 spadku jakości zdjęcia.

Kocham d 700 za to :D :D

A co do zdjęcia, to wydaje mi się, że jest nietypowe, stąd te za i przeciw. Tutaj mamy rozterkę- czy pokazać muzyka i portret, czy pokazać muzyka i klimat "światła" koncertu...

Dla mnie to Ci co "krzyczą" to wzroku nie mają. Jak można mylić Wargę z Językiem.
Znaczy się - dobrze nie popatrzyli na zdjęcię, tym samym - skoro dobrze nie popatrzyli, to po co drą mordki o jakimś wazeliniarstwie, o dole i górze i o czymkolwiek jeszcze.

Ja czekam na jakiś reportaż z imprezy- chcę zobaczyc , czy wyjazd na działkę był wart nie pójscia na REGGAE :)
 
Awatar użytkownika
Hamarama
Posty: 2234
Rejestracja: sobota, 13 cze 2009, 20:39
System: Nikon
Lokalizacja: Płock, Podole Pd.

Re: Julian Marley na Reggaeland 2010

środa, 14 lip 2010, 11:30

O co chodzi z tym wazeliniarstwem? Czyżby były jakieś profity za pozytywy w kierunku admina? O ile dobrze wiem, to chyba nie. Bezsensowny argument.
Szczerze to mi coś u dołu nie pasowało w tym zdjęciu. Ale co zajrzę to mam inne zdanie. Im dłużej na nie patrzę tym bardziej mi się podoba. Budzi wiele kontrowersji, więc chyba ma coś w sobie. A myślę, że w fotografii o to chodzi. Żeby nie przechodzić obojętnie obok zdjęcia. Komentarze za dużo góry, za mało "dupy" jakoś mnie zrażają do dawania zdjęć na forum dlatego, że mam wrażenie, że wielu użytkowniku już zatraciło radość z fotografowania i podchodzi to tematu tylko od strony technicznej. Zdjęć poprawnych jest cała masa, a tych co każą chwilę się zastanowić bardzo niewiele.
Gdyby sex uprawiał według podręcznika to by dopiero był "ogień".

Cezary, dobra robota. Mi się podoba!
 
Awatar użytkownika
golden
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 396
Rejestracja: sobota, 13 cze 2009, 11:04
System: Zenit
Kontaktowanie:

Re: Julian Marley na Reggaeland 2010

środa, 14 lip 2010, 13:40

Widzisz przemo nie wydaje mi się żeby była to kwestia "Jednemu się podoba, drugiemu nie". Wszystko to często kwestia kogo to zdjęcia :).
Dla mnie nie ma najmniejszego problemu że coś komuś się nie podoba i ma takie a nie inne spojrzenie w danym momencie.
Traktuję poważnie to co co robię i szczerze o tym mówię, nie udaję luzaka, nie mówię jednego robiąc drugie.
Napisałem najnormalniej w świecie dlaczego uważam że cięcie góry jest bezsensowne w tym przypadku, jeszcze mogę dopisać kolejnych 5 zdań czemu w dalszym ciągu tak uważam.
Czy ktokolwiek poza tomderem (chociaż i w tym przypadku nie do końca ;) ) napisał dlaczego takie cięcie ma jego zdaniem sens?
Nie. Ważne że jest za dużo góry, czyli źle.
Tym bardziej źle, że ktoś czepia się jego kolegi, jeszcze gorzej że jest to admin który nie powinien w ogóle wystawiać zdjęć na forum tylko służyć nam litościwie.
Każdy jakikolwiek przychylny komentarz pod zdjęciem admina to wazeliniarstwo i podlizywanie się, pod zdjęciem użytkownika-nie. Analogicznie jest oczywiście w kwestii odmiennego zdania.
Przeczytałem właśnie cały ten temat od samego początku-polecam.

Ode mnie to tyle w temacie, mam nadzieję że zakończymy tą kwestię Waszymi propozycjami kadrowania mojego zdjęcia.

......... już nie wiem co mam Ci napisać aby uświadomić Ci jak bardzo mylisz się - jest to przykre i ciężko znaleźć mi wytłumaczenie
na Twoje chore reakcje
tymbardziej że Osobiście nic do Ciebie nie mam i nigdy nie miałem


dla mnie koniec tematu - żegnam
 
seamoon
Posty: 636
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 12:58
System: Nikon
Lokalizacja: Ziemia

Re: Julian Marley na Reggaeland 2010

czwartek, 15 lip 2010, 08:11

mi się podoba.., kadr i język są mniej istotne bo ważne są włosy ... a te są super

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości