Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
seamoon
Posty: 636
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 12:58
System: Nikon
Lokalizacja: Ziemia

Re: Taki portret

środa, 29 lip 2009, 15:25

Prawdę mówiąc to na każdym forum jest TWA i nic, ani nikt tego nie zmieni...
no dobrze.. ale chyba nie mam obowiazku do niego należeć..?:)
 
Awatar użytkownika
CrioX
Posty: 1497
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2009, 23:05
System: Canon
Kontaktowanie:

Re: Taki portret

środa, 29 lip 2009, 15:26

Prawda-hmmm, Ty ją znasz/masz-Seamoon ją zna/ma a co z dwoma innymi osobami którym się będzie jednak podobała ta mina, ten ciasny kadr, ten itd. itp.... -oni nie mają/

Masz zagadke...
Ważne by wygłaszać własne, nie cudze ;) :D
Ostatnio zmieniony środa, 29 lip 2009, 15:30 przez CrioX, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Blister
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 3814
Rejestracja: wtorek, 19 maja 2009, 20:02
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Taki portret

środa, 29 lip 2009, 15:29

Prawdę mówiąc to na każdym forum jest TWA i nic, ani nikt tego nie zmieni...
no dobrze.. ale chyba nie mam obowiazku do niego należeć..?:)
No nie, każdy komentuje zdjęcia po swojemu i chyba tak powinno być, choć zawsze będzie tak, że z kimś się bardziej lubimy, a z kimś mniej ;)
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Taki portret

środa, 29 lip 2009, 15:31

ale to co pisał seamoon o modelce to niestety prawda...
Prawda-hmmm, Ty ją znasz/masz-Seamoon ją zna/ma a co z dwoma innymi osobami którym się będzie jednak podobała ta mina, ten ciasny kadr, ten itd. itp.... -oni nie mają/znają prawdy :lol: ?!
Czasem chyba zapominamy do czego jest forum..ja uwazam ze do wymiany (subiektywnych) opinii a nie do prezentacji prawd naukowych i kazdy chyba o tym wie.. każdy sam ma głos i moze go zabrać w obronie własnych stwierdzen i opinii. Proszę bardzo Cezary wypowiedz sie a nie komentujesz komentarze pozostajac bezstronny i nikomu sie nie narażajac..to forum czy TWA ?
Nie wiem czy Twa czy Ma czy Jego czy Jej- dynda mi to kogo ;)
Komentarz swój dałem o tu: http://www.test18298.futurehost.pl/foru ... 2552#p2552 jeśli czytasz to czytaj dokładnie każdy post.

Widzisz ja po prostu nie lubię poglądów typu: za ciasno, za lewo, za prawo za żółto-czyli źle!
Źle bo co? Bo tak! Bo jak?!
Ja mam racje, on ma racje-czyli my mamy racje a oni nie-mina jest zła :D


Z drugiej strony dałeś mi do myślenia-być może faktycznie powinienem zostać "bezstronny i nikomu się nie narażać" i w ogóle mało udzielać-może administratorowi nie wypada.....hmmm chyba muszę zapytać Piotrka M. ;)
 
Awatar użytkownika
CrioX
Posty: 1497
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2009, 23:05
System: Canon
Kontaktowanie:

Re: Taki portret

środa, 29 lip 2009, 15:32

Prawdę mówiąc to na każdym forum jest TWA i nic, ani nikt tego nie zmieni...
no dobrze.. ale chyba nie mam obowiazku do niego należeć..?:)
No nie, każdy komentuje zdjęcia po swojemu i chyba tak powinno być, choć zawsze będzie tak, że z kimś się bardziej lubimy, a z kimś mniej ;)
Lub z kimś się zgodzimy a z kimś nie... co niekoniecznie musi się łączyć się z lubieniem lub nie lubieniem ;)
 
Awatar użytkownika
Blister
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 3814
Rejestracja: wtorek, 19 maja 2009, 20:02
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Taki portret

środa, 29 lip 2009, 15:36

Prawdę mówiąc to na każdym forum jest TWA i nic, ani nikt tego nie zmieni...
no dobrze.. ale chyba nie mam obowiazku do niego należeć..?:)
No nie, każdy komentuje zdjęcia po swojemu i chyba tak powinno być, choć zawsze będzie tak, że z kimś się bardziej lubimy, a z kimś mniej ;)
Lub z kimś się zgodzimy a z kimś nie... co niekoniecznie musi się łączyć się z lubieniem lub nie lubieniem ;)
Się zgadza 8-)
 
seamoon
Posty: 636
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 12:58
System: Nikon
Lokalizacja: Ziemia

Re: Taki portret

środa, 29 lip 2009, 15:44

ale to co pisał seamoon o modelce to niestety prawda...
Prawda-hmmm, Ty ją znasz/masz-Seamoon ją zna/ma a co z dwoma innymi osobami którym się będzie jednak podobała ta mina, ten ciasny kadr, ten itd. itp.... -oni nie mają/znają prawdy :lol: ?!
Czasem chyba zapominamy do czego jest forum..ja uwazam ze do wymiany (subiektywnych) opinii a nie do prezentacji prawd naukowych i kazdy chyba o tym wie.. każdy sam ma głos i moze go zabrać w obronie własnych stwierdzen i opinii. Proszę bardzo Cezary wypowiedz sie a nie komentujesz komentarze pozostajac bezstronny i nikomu sie nie narażajac..to forum czy TWA ?
Nie wiem czy Twa czy Ma czy Jego czy Jej- dynda mi to kogo ;)
Komentarz swój dałem o tu: http://www.test18298.futurehost.pl/foru ... 2552#p2552 jeśli czytasz to czytaj dokładnie każdy post.

Widzisz ja po prostu nie lubię poglądów typu: za ciasno, za lewo, za prawo za żółto-czyli źle!
Źle bo co? Bo tak! Bo jak?!
Ja mam racje, on ma racje-czyli my mamy racje a oni nie-mina jest zła :D


Z drugiej strony dałeś mi do myślenia-być może faktycznie powinienem zostać "bezstronny i nikomu się nie narażać" i w ogóle mało udzielać-może administratorowi nie wypada.....hmmm chyba muszę zapytać Piotrka M. ;)
wypada wypada..czytalem Twoj komentarz ale o minie modelki nic tam nie było..Jesli nie lubisz komentarzy za zólto za ciasno itd..to mozesz mi powiedziec co mozna jeszcze pisac pod zdjeciami od komnt. typu: fajne .. niefajne , ładne ..nieładne..? bo juz nie wiem..?Ja bym sobie zyczyl na forum tylko wiecej szczerosci ...a nie lawirowania zeby kogoś nie urazić.
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Taki portret

środa, 29 lip 2009, 16:50

wypada wypada..czytalem Twoj komentarz ale o minie modelki nic tam nie było..Jesli nie lubisz komentarzy za zólto za ciasno itd..to mozesz mi powiedziec co mozna jeszcze pisac pod zdjeciami od komnt. typu: fajne .. niefajne , ładne ..nieładne..? bo juz nie wiem..?Ja bym sobie zyczyl na forum tylko wiecej szczerosci ...a nie lawirowania zeby kogoś nie urazić.
Nie zrozumiałeś mnie.

Po co (i jak w ogóle mogę) napisać że mina jest zła, jak w jednoznaczny sposób można powiedzieć-że jest, z kąd możesz wiedzieć co autor zdjęcia chciał w tym momencie pokazać w danej chwili jeśli chodzi o mimikę ?!
Czy zdjęcie jest opisane "Radosna córka moja" ?

Nie lubię po prostu podejście typu-racja mojsza jest lepsza niż twojsza.

Niech każdy pisze co chce i ma swoje własne zdanie-to podstawa, pamiętajmy jednak że racje są racjami i często ile ludzi tyle racji-mniejszych czy większych....

Z mojej strony to tyle w temacie :)
 
Awatar użytkownika
Ewka
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 1951
Rejestracja: poniedziałek, 6 lip 2009, 00:08
System: Nikon

Re: Taki portret

środa, 29 lip 2009, 18:16

Wersja CrioXa podoba mi się najbardziej.
No niestety - mina modelki jest faktycznie "nie teges". Jeśli to ma być portret to raczej powinno być widać "o co kaman", jak mawia Doda ;) A to jest wyraźnie chwycone na gorąco i oglądający wie, że ona na coś patrzy i to "coś" jest najważniejsze, a tego akurat tu nie widać. Tak więc jej wzrok jest dla oglądającego nieco frustrujący, bo skupia się akurat na tym, czego nie widać na zdjęciu.
To byłam ja - laik :)
Powiedz mi swój ulubiony dowcip, a ja ci powiem, z czego masz się leczyć.
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści...
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: Taki portret

środa, 29 lip 2009, 21:22

(..)to forum czy TWA ?
To forum TO TWA , tak powinno być, więc nie marudź, tylko słodź trzy łyżeczki :D
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
Awatar użytkownika
Skibek
Posty: 4539
Rejestracja: poniedziałek, 1 cze 2009, 12:07
System: Zenit
Lokalizacja: Yerushalaim
Kontaktowanie:

Re: Taki portret

czwartek, 30 lip 2009, 12:07

A ja bym tak to przedstawił:

Obrazek

Ale ja to jakiś inny jestem, więc...
Zawsze uważałem, że Paweł Woliśroda to najgorszy fotograf płocki.
Zakład Tokarsko-Spawalniczy toczy i spawa Ostre Koło.
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Taki portret

czwartek, 30 lip 2009, 12:15

Ale ja to jakiś inny jestem, więc...
Biorąc pod uwagę, że ja również jestem z tych innych jakichś to pokazałbym to identycznie jak Ty-nie chciało mi się jednak brać za to ;)
 
Awatar użytkownika
Skibek
Posty: 4539
Rejestracja: poniedziałek, 1 cze 2009, 12:07
System: Zenit
Lokalizacja: Yerushalaim
Kontaktowanie:

Re: Taki portret

czwartek, 30 lip 2009, 12:27

Ale ja to jakiś inny jestem, więc...
Biorąc pod uwagę, że ja również jestem z tych innych jakichś to pokazałbym to identycznie jak Ty-nie chciało mi się jednak brać za to ;)
Hjehje ;) To może by tak nowe forum zrobić: www.forumjakichsdziwnych.pl ;)
Zawsze uważałem, że Paweł Woliśroda to najgorszy fotograf płocki.
Zakład Tokarsko-Spawalniczy toczy i spawa Ostre Koło.
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Taki portret

czwartek, 30 lip 2009, 12:36

Hjehje ;) To może by tak nowe forum zrobić: http://www.forumjakichsdziwnych.pl ;)
Zróbmy najpierw baner "tego" i "tej" :x a potem ewentualnie pomyślimy o "nowym" :evil:
 
Awatar użytkownika
Skibek
Posty: 4539
Rejestracja: poniedziałek, 1 cze 2009, 12:07
System: Zenit
Lokalizacja: Yerushalaim
Kontaktowanie:

Re: Taki portret

czwartek, 30 lip 2009, 12:49

Hjehje ;) To może by tak nowe forum zrobić: http://www.forumjakichsdziwnych.pl ;)
Zróbmy najpierw baner "tego" i "tej" :x a potem ewentualnie pomyślimy o "nowym" :evil:
Oszty... przypomniałeś mi! Fak! Nie mogłeś wcześniej? Chyba dziś nockę zarwę :geek:
Zawsze uważałem, że Paweł Woliśroda to najgorszy fotograf płocki.
Zakład Tokarsko-Spawalniczy toczy i spawa Ostre Koło.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości