Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
Qtk
Autor tematu
Posty: 108
Rejestracja: wtorek, 20 lip 2010, 11:58
System: Canon
Kontaktowanie:

Justyna`

niedziela, 18 mar 2012, 16:28

Wreszcie udało mi się wyrwać na fotki.

1. Obrazek

2. Obrazek

3. Obrazek

4. Obrazek
 
Awatar użytkownika
konradplock
Posty: 1447
Rejestracja: środa, 28 paź 2009, 22:05
System: Nikon
Lokalizacja: płock

Re: Justyna`

niedziela, 18 mar 2012, 16:31

coś jest w 1 :)
 
Awatar użytkownika
Hamarama
Posty: 2234
Rejestracja: sobota, 13 cze 2009, 20:39
System: Nikon
Lokalizacja: Płock, Podole Pd.

Re: Justyna`

niedziela, 18 mar 2012, 17:06

MZ też coś jest w 1. Niby widoczny zarys kobiety, ale poza wskazuje na faceta (mańkuta) robiącego siusiu :D Przepraszam za skojarzenie ale zaglądałem kilka razy i za każdym razem widzę to samo. Wiem, wiem - za dużo Aspiryny ostatnio popiłem. 2ka MZ jest zrobiona chwilkę za wcześnie lub za późno. I kadr en face nie jest chyba korzystny w tym wypadku. Fajne za to kolorki. 3 i 4 robione w zastanym ale ciągnięte z cienia i mi się średnio widzi - ale klimat poranka miałeś super.

Edit.Patrzę jeszcze na 3 i oko wpada mi między lewy brzeg kadru, a pień. I jeszcze mi się nasuwa, że skróciłeś nogi perspektywą z góry. Wieczorkiem jeszcze usiądę to może coś jeszcze wypatrzę.
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 mar 2012, 17:19 przez Hamarama, łącznie zmieniany 3 razy.
 
Qtk
Autor tematu
Posty: 108
Rejestracja: wtorek, 20 lip 2010, 11:58
System: Canon
Kontaktowanie:

Re: Justyna`

niedziela, 18 mar 2012, 17:11

Hahah ;). Teraz jak patrzę na tą fotkę, to też rzeczywiście widzę postać oddającą mocz :D. Może coś więcej o pozostałych ?;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości