Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
Awatar użytkownika
golden
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 396
Rejestracja: sobota, 13 cze 2009, 11:04
System: Zenit
Kontaktowanie:

Moje portrety z Warsztatów Canon

wtorek, 15 kwie 2014, 22:14

Warsztaty Canona a szczególnie "After Party" wspominam wyjątkowo mile :DD
pomimo że jak już dopchałem się do tego flagowego Canona to było już ... po zawodach.

Nie muszę pisać że wszystkie fotki robione tylko NIKON-em i mam nadzieję że modele mają tyle dystansu do siebie
i nie będą mnie ścigać za te piękne portrety :D

BLUR celowy może tylko czasami trochę przesadzony :D


#1
Obrazek


#2
Obrazek


#3
Obrazek


#4
Obrazek


#5
Obrazek


#6
Obrazek


#7
Obrazek

pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
greg
Posty: 61
Rejestracja: środa, 27 kwie 2011, 14:11
System: Nikon
Lokalizacja: Melbourne

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 02:16

Jak dotad nie wiedzialem ze w fotografi profesjonalnej (czytaj slubnej ) zawarte sa zdjecia karykatyr portretowych ,ktore umiesciles w tym poscie. Dla mnie takie zdjecia sa bez sensu bo od dziecka wiedzialem ze zblizenia wychodza jakby osoby mialy uposledzenie fizyczne. No ale ja sie byc moze nie znam bo moja 40 letnia fotografia zamyka sie na obszarze zdjec rodzinno wycieczkowych i nurty zawarte w fotografi 21 wieku sa mi nieznane. Powiecie ze jestem zacofany (macie prawo), ale dla mnie poprawianie zdjec roznymi programami (oprocz fotografi slubnej - bo "musza byc cukierkowe" to nieprofesjonalne podejscie do zawodu, no moze z wyjatkiem sytuacji gdy trzeba usunac jakies blizny, pieprzyki. No ale coz moze wiedziec ktos bedacy w wieku emerytalnym nie nadarzajacy za udogodnieniami 21 wieku ,gdzie sztucznosc i naturalnosc to dwie sprzeczne rzeczy nie majace racji bytu (together)w obecnych czasach. I nie posadzajcie mnie o malkontenctwo(nie wiem czy tak sie pisze), bo zycie jest piekne i warto nim sie cieszyc szczegolnie tu gdzie mozna realizowac bez problemu zyciowe oczekiwania i zamierzenia.
 
Awatar użytkownika
siwy
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 5043
Rejestracja: środa, 9 cze 2010, 13:46
System: Canon
Lokalizacja: Płock/Słupno
Kontaktowanie:

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 06:45

Jak dotad nie wiedzialem ze w fotografi profesjonalnej (czytaj slubnej ) zawarte sa zdjecia karykatyr portretowych ,ktore umiesciles w tym poscie. Dla mnie takie zdjecia sa bez sensu bo od dziecka wiedzialem ze zblizenia wychodza jakby osoby mialy uposledzenie fizyczne. No ale ja sie byc moze nie znam bo moja 40 letnia fotografia zamyka sie na obszarze zdjec rodzinno wycieczkowych i nurty zawarte w fotografi 21 wieku sa mi nieznane. Powiecie ze jestem zacofany (macie prawo), ale dla mnie poprawianie zdjec roznymi programami (oprocz fotografi slubnej - bo "musza byc cukierkowe" to nieprofesjonalne podejscie do zawodu, no moze z wyjatkiem sytuacji gdy trzeba usunac jakies blizny, pieprzyki. No ale coz moze wiedziec ktos bedacy w wieku emerytalnym nie nadarzajacy za udogodnieniami 21 wieku ,gdzie sztucznosc i naturalnosc to dwie sprzeczne rzeczy nie majace racji bytu (together)w obecnych czasach. I nie posadzajcie mnie o malkontenctwo(nie wiem czy tak sie pisze), bo zycie jest piekne i warto nim sie cieszyc szczegolnie tu gdzie mozna realizowac bez problemu zyciowe oczekiwania i zamierzenia.
hmmm proponowałbym więcej dystansu do siebie i otaczającego świata... przecież widać że to dla hecy...
Co do poprawiania fotek - zależy jaki chcemy efekt uzyskać, poprawia się lub nie. w dobie analogowej tez tak bylo...
Można i Bezkarnie...
FacebookowoThumbs up!
 
Awatar użytkownika
Hanneggem
Administrator
Posty: 1349
Rejestracja: poniedziałek, 21 wrz 2009, 08:19
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 07:11

Greg, a po napisaniu przeczytałeś co napisałeś?
Co do nurtów w fotografii, to chciałbym zauważyć, że jest też coś takiego jak "fotożart". I szczególnie dobrze się on się udaje, gdy fotograf posługuje się obiektywem dającym silne przerysowania.
Ja się sobie bardzo podobam :D
Dzięki Arek!
...i nie będzie dla was życia po śmierci, bo i przed nią go przecież nie było ...

w razie kłopotów z nickiem - "Hann"
 
Awatar użytkownika
Hamarama
Posty: 2234
Rejestracja: sobota, 13 cze 2009, 20:39
System: Nikon
Lokalizacja: Płock, Podole Pd.

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 07:23

Greg, a po napisaniu przeczytałeś co napisałeś?
Co do nurtów w fotografii, to chciałbym zauważyć, że jest też coś takiego jak "fotożart". I szczególnie dobrze się on się udaje, gdy fotograf posługuje się obiektywem dającym silne przerysowania.
Ja się sobie bardzo podobam :D
Dzięki Arek!
Hann, nie chcę Cię martwić ale podobno 14-24 słynie z tego, że daje bardzo małe zniekształcenia :lol: :lol: :lol:
 
Awatar użytkownika
siwy
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 5043
Rejestracja: środa, 9 cze 2010, 13:46
System: Canon
Lokalizacja: Płock/Słupno
Kontaktowanie:

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 07:31

Greg, a po napisaniu przeczytałeś co napisałeś?
Co do nurtów w fotografii, to chciałbym zauważyć, że jest też coś takiego jak "fotożart". I szczególnie dobrze się on się udaje, gdy fotograf posługuje się obiektywem dającym silne przerysowania.
Ja się sobie bardzo podobam :D
Dzięki Arek!
Ciut PSa i wysłałbym Ci jako profilowe ;)
Można i Bezkarnie...
FacebookowoThumbs up!
 
Awatar użytkownika
Hanneggem
Administrator
Posty: 1349
Rejestracja: poniedziałek, 21 wrz 2009, 08:19
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 07:58

Profilowe to mi ktoś inny zrobi :P
I mam nadzieję, że powtórzy się sytuacja z Markiem, który jakiś ładniejszy był :D

A na serio - zawsze mówiłem, że podobne poczucie humoru łączy ludzi. Chyba nawet bardziej niż podobne poglądy :)
...i nie będzie dla was życia po śmierci, bo i przed nią go przecież nie było ...

w razie kłopotów z nickiem - "Hann"
 
Awatar użytkownika
golden
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 396
Rejestracja: sobota, 13 cze 2009, 11:04
System: Zenit
Kontaktowanie:

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 08:41

Jak dotad nie wiedzialem ze w fotografi profesjonalnej (czytaj slubnej ) zawarte sa zdjecia karykatyr portretowych ,ktore umiesciles w tym poscie. Dla mnie takie zdjecia ........
Greg, gdzie tu widzisz fotografię ślubną ????
Czy może widziałeś jakieś karykatury portretowe na mojej stronie ślubnej ?

O.K. rozumiem że dla Ciebie takie zdjecia są bez sensu i nie wnikam, bo każdy na tym forum ma swoje zdanie i możliwość swobodnego wyrażenia opinii. Ty wyraziłeś swoją opinię i ja ją szanuję :D

I tak jak sam napisaleś
zycie jest piekne i warto nim sie cieszyc szczegolnie tu gdzie mozna realizowac bez problemu zyciowe oczekiwania i zamierzenia.

dlatego proponuję Ci więcej luzu i dystansu, nie warto się "spinać" ale na pewno warto spojrzeć na pewne zdjęcia z innej perspektywy .......

pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
st_ella
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 277
Rejestracja: niedziela, 14 paź 2012, 20:47
System: Canon

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 08:47

Bardzo!!!!!!!!!!!!!!!
podobają mi siete portrety! i sama taki chcę mieć!!!!!!!!!!!!

tak wyrażnei widać że sa żartobliwe - wyraźnie widac tu zamierzony cel

pozdrawiam
restless soul enjoy your youth

StelliFotobiografie.pl
Instagram
 
Awatar użytkownika
greg
Posty: 61
Rejestracja: środa, 27 kwie 2011, 14:11
System: Nikon
Lokalizacja: Melbourne

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 09:38

O zgrozo, a ja sadzilem ze takie zdjecia to miedzy innymi obecna moda wyrazania swoich przemyslen artystycznych. :oops:
Widocznie brak mi poczucia humoru i tak jak napisalem nie nadazam za tredami jakie obowiazuja obecnie - wrzucam na luz(chociaz w automacie nie mozna jezdzic na luzie :D )
 
Awatar użytkownika
vitkov
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 10:14

O zgrozo, a ja sadzilem ze takie zdjecia to miedzy innymi obecna moda wyrazania swoich przemyslen artystycznych. :oops:
Widocznie brak mi poczucia humoru i tak jak napisalem nie nadazam za tredami jakie obowiazuja obecnie - wrzucam na luz(chociaz w automacie nie mozna jezdzic na luzie :D )
Po prostu nie znasz wszystkich osób osobiście i nie zorientowałeś się ze to zwykłe żarty a nie na powaznie. czasem w oderwaniu od rzeczywistości na podstawie tego co na forum wysnuwa się błędne wnioski :)
Mój wniosek, musisz częściej u nas gościć :) w Płocku - zapraszamy na spotkanie :)
 
Awatar użytkownika
EwaN
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 405
Rejestracja: wtorek, 30 kwie 2013, 22:31
System: Sony

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 10:59

Golden - dzięki - uratowałeś parę istnień ludzkich, które mogłyby mojego widoku nie przeżyć...
polecam się...
:roll:
 
Awatar użytkownika
EwaN
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 405
Rejestracja: wtorek, 30 kwie 2013, 22:31
System: Sony

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 11:03

zupełnie serio podchodząc do tematu - bardzo podoba mi się nr 3!
lekko przerysowane, ale nie zmasakrowane!!!!
 
Awatar użytkownika
EwaN
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 405
Rejestracja: wtorek, 30 kwie 2013, 22:31
System: Sony

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 11:07

Dla mnie takie zdjecia sa bez sensu bo od dziecka wiedzialem ze zblizenia wychodza jakby osoby mialy uposledzenie fizyczne. .
hm... niektórzy nawet wychodzą, jakby mieli również upośledzenie umysłowe!!!
:DD
 
Awatar użytkownika
eve
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 738
Rejestracja: niedziela, 14 paź 2012, 20:49
System: Nikon
Lokalizacja: Płock

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 11:21

Bardzo fajne. 3 wymiata :D
„Fotografia jest jak magia pozwalająca zatrzymać nam cudowne chwile…"
 
Awatar użytkownika
Blister
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 3814
Rejestracja: wtorek, 19 maja 2009, 20:02
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Moje portrety z Warsztatów Canon

środa, 16 kwie 2014, 14:37

Bardzo!!!!!!!!!!!!!!!
podobają mi siete portrety! i sama taki chcę mieć!!!!!!!!!!!!

...
Stella mówisz i masz :)

Pozytywnie to wyszło ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość