Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

 
Awatar użytkownika
tomder
Autor tematu
Posty: 1962
Rejestracja: poniedziałek, 22 cze 2009, 19:07
System: Nikon
Lokalizacja: tomdilandia
Kontaktowanie:

Mustangs Płock VS 1.KFA Fireballs Wielkopolska

czwartek, 9 lip 2009, 18:29

Na płockim Stadionie Stoczniowca w niedzielne popołudnie rozegrane zostało spotkanie Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego II. Drużyna naszych futbolistów Mustangs Płock podejmowała 1.KFA Fireballs Wielkopolska. Wynik skromny, bo 6:0 dla Mustangs, jednakże jakże ważny w dalszych rozgrywkach ligowych. Warunki pogodowe nie sprzyjały meczowi. Pogoda „pod psem” -raz słońce raz deszcz. Ze względu na deszcz byłem tylko przez pierwsze 30 minut na meczu. Oto pstryki:
1. W natarciu
Obrazek
2.Złap mnie jeśli potrafisz
Obrazek
3.Ofensywa zdobywa kolejne jardy
Obrazek
4.Jeden z "ognistych kul", tak jakby w natarciu-Zdjęcie z serii: biegnij forest i tak mustang cie dogoni...
Obrazek
5.Bez piłki, również jest gra i walka- płocka ofensywa kontra defensywa wielkopolan
Obrazek
6."Moja-Twoja"-Nasza :)
Obrazek
7.Skutecznie powstrzymany...?
Obrazek
8.Płocka defensywa tego dnia była nie do przejscia :)
Obrazek
Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Ewka
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 1951
Rejestracja: poniedziałek, 6 lip 2009, 00:08
System: Nikon

Re: Mustangs Płock VS 1.KFA Fireballs Wielkopolska

czwartek, 9 lip 2009, 22:23

8, 5 i 7 - duży plus. Sporo tu się dzieje.
Niestety panu sędziemu z 7 mało gacie nie strzelą z wysiłku i jego postura trochę "ośmiesza" to zdjęcie.
Powiedz mi swój ulubiony dowcip, a ja ci powiem, z czego masz się leczyć.
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści...
 
BeereK

Re: Mustangs Płock VS 1.KFA Fireballs Wielkopolska

piątek, 10 lip 2009, 07:51

Niestety panu sędziemu z 7 mało gacie nie strzelą z wysiłku i jego postura trochę "ośmiesza" to zdjęcie.
:lol:


fajne fotki, wszystkie jak dla mnie na plus.
 
Awatar użytkownika
dorob
Posty: 1035
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2009, 22:13
System: Canon
Lokalizacja: Płock - Na lewo od Levis'a ;)
Kontaktowanie:

Re: Mustangs Płock VS 1.KFA Fireballs Wielkopolska

piątek, 10 lip 2009, 08:29

Fajny reportaż, widać, że się coś dzieje na boisku.

Sędzia "ponton", a wałeczki ma jak maskotka Michelin'a Obrazek :lol: , jak on do cholery za nimi nadąża ?? :shock:
Obrazek
FotodoroB
Jak mawiają daltoniści: Życie jest jak tęcza: raz białe, raz czarne.
 
Awatar użytkownika
tomder
Autor tematu
Posty: 1962
Rejestracja: poniedziałek, 22 cze 2009, 19:07
System: Nikon
Lokalizacja: tomdilandia
Kontaktowanie:

Re: Mustangs Płock VS 1.KFA Fireballs Wielkopolska

piątek, 10 lip 2009, 08:58

Fajny reportaż, widać, że się coś dzieje na boisku.

Sędzia "ponton", a wałeczki ma jak maskotka Michelin'a Obrazek :lol: , jak on do cholery za nimi nadąża ?? :shock:
Hehehehe padam ze śmiechu :mrgreen: :mrgreen:. A jeszcze pomyślec jak taki grający chuderlak, nawet w całym osprzęcie wpadnie na takiego sędziego. :twisted:

Na stronie PLFA znajduję się ogłoszenie , że zatrudnią nowych sedziów. Może CI faktycznie nie nadążają.

A ten sędzia podejrzewam ,że od formacji defensywnych jest, bo ona mało biega - tylko się przepycha.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości