Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

 
Awatar użytkownika
jaco
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 1662
Rejestracja: wtorek, 29 mar 2011, 20:38
System: Canon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Wisła Płock - Vive Kielce (autor: jaco)

czwartek, 27 paź 2011, 22:15

Czekam na kilka słów;-)

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek

6.
Obrazek

7.
Morten Seier! Morten Seier!
Obrazek

8.
Obrazek

9.
Obrazek

+ BONUS (ostatnio modny na naszym forum)
Obrazek
Co złego to nie ja...
Obrazek
 
Awatar użytkownika
Skibek
Posty: 4539
Rejestracja: poniedziałek, 1 cze 2009, 12:07
System: Zenit
Lokalizacja: Yerushalaim
Kontaktowanie:

Re: Wisła Płock - Vive Kielce (autor: jaco)

czwartek, 10 lis 2011, 11:10

1. "Stoooo lat" ;) Dobre. Widać, że Kibice z serca krzyczą (śpiewają).

2. Ech... Kiedyś 1/250 wystarczała (w Blaszaku), a teraz 1/800 to za długo :( Chociaż z drugiej strony widać na zdjęciu jaką siłą (która przekłada się na prędkość) rzuca zawodnik.

3. Fajnie, ze zmieściłeś w tym kadrze wentyla (celowo napisałem małą literą). Luka ma ciekawie ułożone nogi (szkoda, że kurczak zasłonił).

4. "Wodzirej" siłą rzeczy wypełnia większość kadru ;) Szczekaczka w okolicach mocnego punktu sprawia wrażenie, że się słyszy Wodzireja. Dobre foto.

5. Ja bym ciaśniej skadrował (z prawej bym obciął trochę i proporcjonalnie u dołu). Fajnie, że zostawiłeś ten kawałek bramki. Widać po piłce, że Toro ma kombinerki w palcach ;)

6. No szkoda, że minimalnie nie podniosłeś obiektywu. Nie piszę: "dałbym więcej góry", bo teraz jest po ptokach (wiem, że gdybyś mógł - to byś dał). Ja bym to chyba skadrował w połowie łydek Kubła. I podpis by nie był na skarpetkach, więc byłby widoczny ;)

7. Wygląda, jakbyś zawołał Mortena, a ten się do Ciebie odwrócił ;) Dobre foto, ale lekko przeostrzone. Z ludzi zrobiła się taka "mozaika".

8. Luuubię takie zdjęcia (i ciekawe, że sam jakoś takich nie robię). Lubię oglądać emocje na naszej ławce (szczególnie te pozytywne).

9. Gdyby nie ta ucięta stopa, dodatkowe dłonie i but to... byłoby "bardzo, bardzo dobre" zdjęcie. A tak jest tylko bardzo dobre ;) Cały szkopuł polega na prawej stopie Nikoli ;)

10. Technicznie nienajlepsze, ale merytorycznie - super. Prawdziwie reporterski moment. Nawet "głowa kibica" na dole nie razi tak bardzo. Każdy, kto nie był na meczu będzie się zastanawiał: "Dlaczego Christian jest bez buta?".

Ogólnie: DOBRA ROBOTA!
Zawsze uważałem, że Paweł Woliśroda to najgorszy fotograf płocki.
Zakład Tokarsko-Spawalniczy toczy i spawa Ostre Koło.
 
Awatar użytkownika
jaco
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 1662
Rejestracja: wtorek, 29 mar 2011, 20:38
System: Canon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Wisła Płock - Vive Kielce (autor: jaco)

czwartek, 10 lis 2011, 20:00

Wielkie dzieki za obszerną ocenę;-) trochę czekałem na pierwszy komentarz, ale warto było.
PS. Ty to się jednak znasz;-p
Co złego to nie ja...
Obrazek
 
Awatar użytkownika
Skibek
Posty: 4539
Rejestracja: poniedziałek, 1 cze 2009, 12:07
System: Zenit
Lokalizacja: Yerushalaim
Kontaktowanie:

Re: Wisła Płock - Vive Kielce (autor: jaco)

czwartek, 10 lis 2011, 20:03

PS. Ty to się jednak znasz;-p

Po tym poznałeś?
Ogólnie: DOBRA ROBOTA!
:lol: :lol: :lol:
Zawsze uważałem, że Paweł Woliśroda to najgorszy fotograf płocki.
Zakład Tokarsko-Spawalniczy toczy i spawa Ostre Koło.
 
Awatar użytkownika
jaco
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 1662
Rejestracja: wtorek, 29 mar 2011, 20:38
System: Canon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Wisła Płock - Vive Kielce (autor: jaco)

czwartek, 10 lis 2011, 20:58

Po tym poznałeś?
Ogólnie: DOBRA ROBOTA!
:lol: :lol: :lol:
Dokładnie;-)

A tak na poważnie to miałem na myśli to że bardzo dokładnie oceniasz zdjęcia i widać że chcesz pomóc znaleźć dobre strony, zaznaczyć to co jest słabe itp. To sporo pomaga (szkoda ze ja tak nie potrafię;-()
Co złego to nie ja...
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości