Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

 
Awatar użytkownika
szymek
Autor tematu
Posty: 754
Rejestracja: poniedziałek, 12 paź 2009, 21:35
System: Canon
Lokalizacja: Płock, Maszewo Duże

Wisła - Stal

niedziela, 13 lis 2011, 21:36

Znowu robione tylko pięćdziesiątką, miło mnie zaskoczyła bo nawet sporo trafionych zdjęć przez AF :mrgreen:

1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek
8.
Obrazek
9.
Obrazek
10.
Obrazek
11.
Obrazek
12.
Obrazek
13.
Obrazek
14.
Obrazek
15.
Obrazek
16. to powinno być na początku :)
Obrazek
 
Awatar użytkownika
jaco
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 1662
Rejestracja: wtorek, 29 mar 2011, 20:38
System: Canon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Wisła - Stal

niedziela, 13 lis 2011, 22:19

1. słaby kadr i moment (nie widać piłki, 1/3 kadru zajmują plecy Janysta)
3. zupełnie nie rozumiem czemu znalazła się w tym secie
5. OK
9. Chyba ciut za dużo lewej strony i trochę szkoda ze nie zrobione ułamek sekundy wcześniej wtedy byłoby widać więcej piłki (na pierwszy rzut oka ja jej nie dostrzegłem;-p)
10. Fajny moment, widać emocje u Złotego
12. niepotrzebna w tym secie tym bardziej że następna jest 13 o wiele lepsza
13. Podoba mi się, fajnie wyglądają zawodnicy w biegu gdy ktoś im przeszkadza (w tym przypadku dobrze trafione) zawodnik po prawo chyba nie ogarnia hehe
14. OK
16. niepotrzebna, widać tylko plecy szczypiornistów (zawodnik pod literka C wygląda jak by miał zaraz wymiotować hehe)

Ogólnie chyba miałeś lepsze dni, na Twoim miejscu ograniczył bym ten set do około 5 zdjęć. Wrzucaj mniej ale lepiej jakościowo. W tamtym sezonie ja podobnie robiłem, ale szybko zostałem sprowadzony na ziemie;-)
Ostatnio zmieniony niedziela, 13 lis 2011, 22:25 przez jaco, łącznie zmieniany 1 raz.
Co złego to nie ja...
Obrazek
 
Awatar użytkownika
szymek
Autor tematu
Posty: 754
Rejestracja: poniedziałek, 12 paź 2009, 21:35
System: Canon
Lokalizacja: Płock, Maszewo Duże

Re: Wisła - Stal

niedziela, 13 lis 2011, 22:24

Dzięki za rady, następnym razem wybiorę mniej zdjęć i wrzucę tylko te najlepsze.
 
Awatar użytkownika
jaco
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 1662
Rejestracja: wtorek, 29 mar 2011, 20:38
System: Canon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Wisła - Stal

niedziela, 13 lis 2011, 22:28

Dzięki za rady, następnym razem wybiorę mniej zdjęć i wrzucę tylko te najlepsze.
Dokładnie, lepsze będzie wtedy ogólne wrażenie. Jedną niepotrzebną fotka czy dwie jeszcze da się przełknąć, ale w tym secie za dużo jest tych "złych"
Co złego to nie ja...
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości