Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

 
Awatar użytkownika
jaco
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 1662
Rejestracja: wtorek, 29 mar 2011, 20:38
System: Canon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Turniej Gwiazd Superligi Tenisa Stołowego

środa, 28 gru 2011, 20:00

Pierwsze moje starcie z tenisem stołowym, jak oceniacie moje "wypociny" z tej imprezy?

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek

6.
Obrazek


Obrazek
Co złego to nie ja...
Obrazek
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Turniej Gwiazd Superligi Tenisa Stołowego

środa, 28 gru 2011, 21:08

Najbardziej podoba mi się ostatnie zdjęcie ale przyciąłbym je od razu nad głową (szkoda jednak napisu na siatce). Fajna jest też jedynka tylko tło przeszkadza. Jak na reportaż to słabo bo nic oprócz zawodników nie zostało pokazane. Jak na zdjęcia zawodników tenisa stołowego a akcji-elegancko-fajne kolorki, dobre momenty i tu już jestem na tak ;)
 
Awatar użytkownika
jaco
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 1662
Rejestracja: wtorek, 29 mar 2011, 20:38
System: Canon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Turniej Gwiazd Superligi Tenisa Stołowego

środa, 28 gru 2011, 21:19

Nie było za bardzo co robić oprócz zawodników, kibiców prawie wcale, emocje jedynie u graczy. Dzięki za komentarz ;)
PS. Puściłem na serwer, więc jak chcesz to możesz opublikować (ostatnio coś marnie z tym naszym działem Fotoreportaże)
Co złego to nie ja...
Obrazek
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Turniej Gwiazd Superligi Tenisa Stołowego

czwartek, 29 gru 2011, 18:12

Nie było za bardzo co robić oprócz zawodników, kibiców prawie wcale, emocje jedynie u graczy. Dzięki za komentarz ;)
PS. Puściłem na serwer, więc jak chcesz to możesz opublikować (ostatnio coś marnie z tym naszym działem Fotoreportaże)
No cóż ja oprócz 2 czy 3 bilbordów nie widziałem żadnej innej promocji wydarzenia w Płocku więc w sumie nie ma się co dziwić, tym bardziej ze to jednak niszowy sport.
Co do działu "Fotoreportaży" to już kwestia indywidualna każdego "aktywnego"-szkoda, no ale cóż mówi się trudno i ich strata i...działa się dalej ;) . Galerię za chwilę chętnie opublikuję.
 
Awatar użytkownika
siwy
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 5043
Rejestracja: środa, 9 cze 2010, 13:46
System: Canon
Lokalizacja: Płock/Słupno
Kontaktowanie:

Re: Turniej Gwiazd Superligi Tenisa Stołowego

czwartek, 29 gru 2011, 18:49

Promocja była zerowa... :( ja dowiedzialem się o pink ponku zupelnym przypadkiem... :evil:
Można i Bezkarnie...
FacebookowoThumbs up!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości