Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

 
Awatar użytkownika
Skibek
Autor tematu
Posty: 4539
Rejestracja: poniedziałek, 1 cze 2009, 12:07
System: Zenit
Lokalizacja: Yerushalaim
Kontaktowanie:

Koncert na parkingu - L.Stadt

poniedziałek, 16 kwie 2012, 00:51

Parking zwany dachem ;)

Osobiście uważam, że gwiazdą wieczoru (pod względem muzycznym) był nie KSU, a właśnie L.Stadt. Lubie KSU, ale na tym oncercie wydawało mi się, że ni chciało im się grać.
Solo na perkusji jest fajne przez 3-4 minuty, ale 17 minut to już zaczęło być męczące :(
Rozumiem, że Siczka jest już stary i musi odpoczywać, ale może gdyby mniej pił tej "Nałenczowianki" to by miał więcej kondycji ;)

L.Stadt pokazali klasę. Słuchałem ich kawałków na YT i powiem szczerze, że miały się nijak do tego, co pokazali na koncercie. Jednak muzyka na żywo to coś niepowtarzalnego i zupełnie innego niż odsłuch z kaseciaka.

Zapodaję kilka L.Stadt-owych fotek.

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek

6.
Obrazek

7.
Obrazek

8.
Obrazek

9.
Obrazek

10.
Obrazek
Zawsze uważałem, że Paweł Woliśroda to najgorszy fotograf płocki.
Zakład Tokarsko-Spawalniczy toczy i spawa Ostre Koło.
 
Awatar użytkownika
vitkov
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

Re: Koncert na parkingu - L.Stadt

poniedziałek, 16 kwie 2012, 06:10

KSU muzycznie i wokalnie to dużo prostsza muza niż L.Stadt ale mam do nich sentyment i miło jest posłuchać przebojów z lat młodości - wtedy liczyły się słowa i power. L.Stadt przesłychałem przed koncertem na YT i liczyłem na nich - nie zawiodłem się. Niespodzianką też byli Rockerfeler - dali radę.

KSU statycznie na scenie - bez wodotrysków - fotograficznie nieciekawie.
 
Awatar użytkownika
tomder
Posty: 1962
Rejestracja: poniedziałek, 22 cze 2009, 19:07
System: Nikon
Lokalizacja: tomdilandia
Kontaktowanie:

Re: Koncert na parkingu - L.Stadt

poniedziałek, 16 kwie 2012, 08:14

5 byłaby świetna <ładnie barwy i światło zagrało> gdyby Gitarzysta skierował twarz bardziej w stronę obiektywu :)
6- bardzo Ok, 7,8 -ok
4 darowałbym sobie bo bardzo podobny kadr masz na 8 :)
3 - również zasługuje na wyróżnienie ;)
KSU muzycznie i wokalnie to dużo prostsza muza niż L.Stadt ale mam do nich sentyment i miło jest posłuchać przebojów z lat młodości - wtedy liczyły się słowa i power. L.Stadt przesłychałem przed koncertem na YT i liczyłem na nich - nie zawiodłem się. Niespodzianką też byli Rockerfeler - dali radę.

KSU statycznie na scenie - bez wodotrysków - fotograficznie nieciekawie.
nie zgadzam się trochę...
Może bez wodotrysków , ale dało się wyłapać ciekawe momenty na KSU ;)
Warto wspomnieć o świetle , bo oświetleniowcy się naprawdę postarali, zarówno na LSTAD i KSU można było robić zdjęcia na niskim ISO i wszystkie postacie muzyków wyszły ładnie oświetlone :)
Podobało mi się pod względem fotograficznym pomimo ,że robiłem zdjęcia na LSTAD 10 min na pierwszych utworach i na KSU koło 20-25 minutek ;)
 
Awatar użytkownika
Blister
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 3814
Rejestracja: wtorek, 19 maja 2009, 20:02
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Koncert na parkingu - L.Stadt

poniedziałek, 16 kwie 2012, 11:08

Zgadzam się ze Skibkiem, mi też bardziej podobał się koncert L.Stadt, naprawdę miło mnie zaskoczyli. Szukałem ich utworków właśnie na youtube, ale nic takiego ciekawego nie znalazłem, a na żywo dali dobry koncert!
 
Awatar użytkownika
Ewka
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 1951
Rejestracja: poniedziałek, 6 lip 2009, 00:08
System: Nikon

Re: Koncert na parkingu - L.Stadt

poniedziałek, 16 kwie 2012, 17:44

Zdjęcia bardzo mi się podobają :)
Koncert: L.Stadt mnie zaskoczył - naprawdę fajnie grali. KSU mnie rozczarował - nie rozumiałam co śpiewają. Nie znam tej muzyki, bo to kompletnie nie moje klimaty, ale jednak wolałabym chociaż rozróżniać słowa. Gdybym nie stanęła koło koleżanki, która "wychowała się na nich" to do końca życia byłabym pewna, że śpiewają "policji czas" (zamiast "goryczy czas") :lol:
Powiedz mi swój ulubiony dowcip, a ja ci powiem, z czego masz się leczyć.
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści...
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Koncert na parkingu - L.Stadt

wtorek, 17 kwie 2012, 21:34

deszczowa piątka klasa, dobre zdjęcia
o KSU wiedziałem jedynie że istnieją ale nie interesowała mnie nigdy ich muzyka, koncertowe wersje "akustyczne" ostatnich numerów zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie :shock:
 
Awatar użytkownika
vitkov
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

Re: Koncert na parkingu - L.Stadt

środa, 18 kwie 2012, 09:12

o KSU wiedziałem jedynie że istnieją ale nie interesowała mnie nigdy ich muzyka, koncertowe wersje "akustyczne" ostatnich numerów zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie :shock:
a ja właśnie się urwałem z KSU wcześniej :) no cóz, tak to jest ze jak nie starczy cierpliwości to człek potem traci
 
Awatar użytkownika
sebiriusz
Posty: 250
Rejestracja: sobota, 14 kwie 2012, 20:30
System: Nikon
Lokalizacja: Płock, Sienkiewicza

Re: Koncert na parkingu - L.Stadt

czwartek, 19 kwie 2012, 21:41

(...) Słuchałem ich kawałków na YT i powiem szczerze, że miały się nijak do tego, co pokazali na koncercie. (...)
:) jak tu się nie zgodzić. Celowałem ze swoim przyjście tak na końcówkę L.Stad - dobrze że wyszło inaczej.

nr 5 - fantastyczny moment. Światła, woda. Mój faworyt.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości