Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Płocka Ścieżka Biegowa

poniedziałek, 4 cze 2012, 11:52

Czyli zajęcia na które zapraszałem Was w miniony czwartek :)
Od zawsze mam ogromny problem z wyborem zdjęć, które chciałbym pokazać. Zaczynam ćwiczyć. Set 3.
1.
Obrazek
3.
Obrazek
2.
Obrazek

Więcej dla zainteresowanych na:
http://www.arekgmurczyk.pl/miejsca-wyja ... a-biegowa/
 
Awatar użytkownika
Hamarama
Posty: 2234
Rejestracja: sobota, 13 cze 2009, 20:39
System: Nikon
Lokalizacja: Płock, Podole Pd.

Re: Płocka Ścieżka Biegowa

poniedziałek, 4 cze 2012, 20:40

Obejrzałem cały set ze strony. Bardzo fajnie zareklamowałeś Płock. Gdybym był spoza i widział tylko na tych zdjęciach to czym prędzej bym złapał teżewe i przyśmignął obejrzeć na żywo. Fajnie kompozycyjnie i nawet podoba mi się ten kolor. Great job! (czy blow job, w każdym super).
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Płocka Ścieżka Biegowa

poniedziałek, 4 cze 2012, 20:57

Obejrzałem cały set ze strony. Bardzo fajnie zareklamowałeś Płock. Gdybym był spoza i widział tylko na tych zdjęciach to czym prędzej bym złapał teżewe i przyśmignął obejrzeć na żywo...
Kocham to miasto i uważam, że jest tego warte :)
 
Awatar użytkownika
konradplock
Posty: 1447
Rejestracja: środa, 28 paź 2009, 22:05
System: Nikon
Lokalizacja: płock

Re: Płocka Ścieżka Biegowa

wtorek, 5 cze 2012, 15:38

Obejrzałem cały set ze strony. Bardzo fajnie zareklamowałeś Płock. Gdybym był spoza i widział tylko na tych zdjęciach to czym prędzej bym złapał teżewe i przyśmignął obejrzeć na żywo. Fajnie kompozycyjnie i nawet podoba mi się ten kolor. Great job! (czy blow job, w każdym super).
dokładnie co kilka dni tam jestem znam urok ale na zdjęciach na Twojej stronie pokazany w nowy jakiś świeży sposób jak dla mnie, na nowo odkryty urok Płocka(szczerze powiem że Ci biegacze psują mi odbiór wystempluj ich :) )
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Płocka Ścieżka Biegowa

środa, 6 cze 2012, 06:52

Obejrzałem cały set ze strony. Bardzo fajnie zareklamowałeś Płock. Gdybym był spoza i widział tylko na tych zdjęciach to czym prędzej bym złapał teżewe i przyśmignął obejrzeć na żywo. Fajnie kompozycyjnie i nawet podoba mi się ten kolor. Great job! (czy blow job, w każdym super).
dokładnie co kilka dni tam jestem znam urok ale na zdjęciach na Twojej stronie pokazany w nowy jakiś świeży sposób jak dla mnie, na nowo odkryty urok Płocka(szczerze powiem że Ci biegacze psują mi odbiór wystempluj ich :) )
Biegacze dodają kolorytu-każdemu miejscu :P

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości