Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

 
Awatar użytkownika
Ewka
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 1951
Rejestracja: poniedziałek, 6 lip 2009, 00:08
System: Nikon

Re: Szlachetna Paczka Płockiej Grupy Fotograficznej

środa, 12 lis 2014, 20:36

Stare dzieje, ale może jesteście ciekawi co się wydarzyło przez te 2 lata?
Inna wolontariuszka była w tym roku u tej rodziny. Pani Gabriela zmarła, teraz w tym domu została jej wnuczka i jej obecnie 2-letnie dziecko (w którym wolontariuszka się prawie zakochała, bo twierdzi, że tak słodkiego maleństwa to nigdy nie widziała :) ) To to dziecko, które wtedy było "w drodze".
Wnuczka niezbyt radzi sobie z życiem, czeka na eksmisję. Na szczęście są ludzie, którzy próbują nauczyć ją jak żyć w społeczeństwie, ale dla Sz.P. niestety to zbyt trudna sytuacja, nie będziemy mogli jej w tym roku pomóc.
Pocieszające jest to, że na pytanie, czy korzystała z pomocy Szlachetnej Paczki odpowiedziała twierdząco (a zdarzają się tacy, którzy próbują nas oszukać!) i z uśmiechem powiedziała, że do dzisiaj dobrze im służy i łóżko, i kuchenka :) Nie wiem jak Was, ale mnie jakoś uspokoiło to, że nasza pomoc nie została zmarnowana, a korzysta z niej teraz i mała dziewczynka, której wtedy nawet nie było na świecie :)
Powiedz mi swój ulubiony dowcip, a ja ci powiem, z czego masz się leczyć.
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści...
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Szlachetna Paczka Płockiej Grupy Fotograficznej

piątek, 14 lis 2014, 12:42

Bez względu na wszystko uważam, że zawsze warto jest próbować :)
Miło jest słyszeć, że chociaż odrobinę ale jednak i dzięki nam to dziecko miało ciut lepiej-cieszy mnie to bardzo a nawet bardzo bardzo :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości