Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

 
Awatar użytkownika
eClipser
Autor tematu
Posty: 317
Rejestracja: niedziela, 22 maja 2011, 08:01
System: Canon
Lokalizacja: Bielsk/Płock

Styczniowe w maju

środa, 15 maja 2013, 20:33

Wydarzenie: Rosyjski atak na obóz powstańców.
Inscenizacja ataku wojsk rosyjskich na obóz powstańców, zorganizowana dla uczczenia 150. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego.
Lokalizacja: Plac Obrońców Warszawy w Płocku.
Data: 04.05.2013r.


01.Obrazek

02.Obrazek

03.Obrazek

04.Obrazek

05.Obrazek

06.Obrazek

07.Obrazek

08.Obrazek

09.Obrazek

10.Obrazek


BONUS:
11.Obrazek

W nieco szerszym ujęciu: http://tinyurl.com/cjp555o
 
Awatar użytkownika
Ewka
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 1951
Rejestracja: poniedziałek, 6 lip 2009, 00:08
System: Nikon

Re: Styczniowe w maju

wtorek, 21 maja 2013, 16:10

Nr 10 wpadł mi w oko. Właściwie zawiera w sobie chyba wszystko co trzeba, a niby taki prosty kadr!
Powiedz mi swój ulubiony dowcip, a ja ci powiem, z czego masz się leczyć.
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści...
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Styczniowe w maju

środa, 22 maja 2013, 07:15

Powiedzcie mi proszę, że nie tylko ja nie wiedziałem o tej imprezie.... Ale jestem wścieeeekły na tą płocką promocję wydarzeń :evil:

Nie pasuje mi sposób obróbki ale oczywiście rozumiem że to kwestia bardzo indywidualna-rzecz gustu ;)
Najbardziej podoba mi się trójka ale przyciąłbym je tak żeby nie było tyle prawej strony a w szczególności tego widocznego autobusu i ławki.
Podoba mi się też detal na 4 i 10
 
Awatar użytkownika
Domichal
Posty: 151
Rejestracja: poniedziałek, 31 sty 2011, 16:50
System: Nikon
Lokalizacja: Płock, Podole

Re: Styczniowe w maju

środa, 22 maja 2013, 19:28

Powiedzcie mi proszę, że nie tylko ja nie wiedziałem o tej imprezie.... Ale jestem wścieeeekły na tą płocką promocję wydarzeń :evil:
Z tego, co pamiętam, to we wszystkich płockich portalach informacyjnych było (jak portalplock czy gazeta), także chyba nie ma co się wściekać ;)
TUTAJ obejrzysz i wyżyjesz się na moich wypocinach.
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Odp: Re: Styczniowe w maju

środa, 22 maja 2013, 19:35

Powiedzcie mi proszę, że nie tylko ja nie wiedziałem o tej imprezie.... Ale jestem wścieeeekły na tą płocką promocję wydarzeń :evil:
Z tego, co pamiętam, to we wszystkich płockich portalach informacyjnych było (jak portalplock czy gazeta), także chyba nie ma co się wściekać ;)
Praktycznie Dzień dnia jestem non stop online, dużo pracuję przy komputerze + mobilny w telefonie i jak widać to nie wystarczyło. Idąc tym tropem- wyobrażasz sobie jaka jest szansa że informacje o których wspomina trafiły do osób które do komputera siadają raz na 3 dni :smile: ?
Internet jest ważny jeśli chodzi o promocję ale są jeszcze inne jej formy szczególnie jeśli na tą są pieniądze.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Awatar użytkownika
tomekb00
Posty: 137
Rejestracja: wtorek, 2 lut 2010, 14:25
System: Canon
Lokalizacja: PŁOCK, Podolszyce

Re: Styczniowe w maju

środa, 22 maja 2013, 20:12

Dla mnie jest OK. Fajne kolorki. Bardzo podobają mi się 3 i 10.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości