Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

 
Awatar użytkownika
jacol_x
Posty: 43
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 07:45
System: Canon
Lokalizacja: Łączniczek
Kontaktowanie:

Re: Miasto Żyje...

poniedziałek, 18 lis 2013, 21:28

To taka parafraza z filmu Rejs a nie ocena, nawiasem mówiąc, fajnych zdjęć :)
 
Awatar użytkownika
EwaN
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 405
Rejestracja: wtorek, 30 kwie 2013, 22:31
System: Sony

Re: Miasto Żyje...

wtorek, 19 lis 2013, 09:53

To taka parafraza z filmu Rejs a nie ocena, nawiasem mówiąc, fajnych zdjęć :)
- jeśli parafraza to mi się podoba w całej rozciągłości... ;-)
pozdrawiam raz jeszcze

"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy."
 
Awatar użytkownika
eClipser
Autor tematu
Posty: 317
Rejestracja: niedziela, 22 maja 2011, 08:01
System: Canon
Lokalizacja: Bielsk/Płock

Re: Miasto Żyje...

wtorek, 19 lis 2013, 15:34

...[CUT]... Nawet czasami żartobliwie-ironicznych. No i ja bym się z nim raczej... I w
ten sposób bym go interpretował panowie. Raczej.
Temat rozgryziony bezbłędnie, w dobrym, piwowskim stylu. Stawiam wniosek o przesunięcie kolegi jacola_x do sekcji gimnastycznej. ;)
 
Awatar użytkownika
EwaN
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 405
Rejestracja: wtorek, 30 kwie 2013, 22:31
System: Sony

Re: Miasto Żyje...

środa, 20 lis 2013, 11:01

...[CUT]... Nawet czasami żartobliwie-ironicznych. No i ja bym się z nim raczej... I w
ten sposób bym go interpretował panowie. Raczej.
Temat rozgryziony bezbłędnie, w dobrym, piwowskim stylu. Stawiam wniosek o przesunięcie kolegi jacola_x do sekcji gimnastycznej. ;)
- kolega jacol - jak domniemywam - odnazłby się z powodzeniem również w np. gazecie wyborczej zwanej tu i ówdzie - gazetą wybiórczą.... ostre pióro!
;-)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości