Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

 
Awatar użytkownika
tomder
Autor tematu
Posty: 1962
Rejestracja: poniedziałek, 22 cze 2009, 19:07
System: Nikon
Lokalizacja: tomdilandia
Kontaktowanie:

Al Di Meloa -jeszcze raz :]

środa, 1 lip 2009, 16:36

Oglądając udany Reportaż dorob-a z CINEMAGIC 2009 , ja również -nieco po czasie,postanowiłem zamieścic kilka fotek koncertowych Al Di Meoli. Oto moja wersja wydarzeń(koncertowych) :geek: :
1.
Obrazek
2
Obrazek
3
Obrazek
4
Obrazek
5
Obrazek
6
Obrazek
7
Obrazek
8
Obrazek
9
Obrazek
10
Obrazek
11
Obrazek
12
Obrazek
13
Obrazek
14
Obrazek
15
Obrazek

To na tyle , pozDrawiaM
 
Awatar użytkownika
golden
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 396
Rejestracja: sobota, 13 cze 2009, 11:04
System: Zenit
Kontaktowanie:

Re: Al Di Meloa -jeszcze raz :]

środa, 1 lip 2009, 16:55

dobre tylko może trochę przesadziłeś z ostrzeniem :D



podrawiam
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Al Di Meloa -jeszcze raz :]

środa, 1 lip 2009, 21:14

Jest kilka fajnych ujęć kilka mniej fajnych też by się znalazło ale zdjęć typu 4, 6, 7 i .... hmmm jak by to powiedzieć-przypatrz się im jeszcze raz :)
 
Awatar użytkownika
tomder
Autor tematu
Posty: 1962
Rejestracja: poniedziałek, 22 cze 2009, 19:07
System: Nikon
Lokalizacja: tomdilandia
Kontaktowanie:

Re: Al Di Meloa -jeszcze raz :]

środa, 1 lip 2009, 21:40

Rzeczywiscie przegiołem z ostrzeniem, byc moze mogłem je dac wprost z puchy. I faktycznie razi przeostrzenie na zdjeciach , które wymienił i nie wyminił cezarycezary- jeśli mu o to chodziło. Napewno jeszcze raz popracuje nad nimi.
 
Awatar użytkownika
dorob
Posty: 1035
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2009, 22:13
System: Canon
Lokalizacja: Płock - Na lewo od Levis'a ;)
Kontaktowanie:

Re: Al Di Meloa -jeszcze raz :]

środa, 1 lip 2009, 22:41

Powiem szczerze, że nie widzi mi się WB (Al nie miał czerwonej gitary), miałem z nim nie lada problemy i dlatego część poszła w B&W :(
Część kadrów jest OK a część nie tak jak i u mnie, ale to był pierwszy koncert w moim wykonaniu i jeszcze do tego muzyki którą lubię więc ZACHŁYSNĄŁEM się całością :)
Te prze ostrzone jakby to powiedzieć są na siłę ratowane.
Pozdrowerek.

P.S. czeka nas jeszcze duuuuużo ćwiczeń :)
P.S.1 Cezary2x, a jak Twoje zdjęcia z tego koncertu ??
Obrazek
FotodoroB
Jak mawiają daltoniści: Życie jest jak tęcza: raz białe, raz czarne.
 
Awatar użytkownika
tomder
Autor tematu
Posty: 1962
Rejestracja: poniedziałek, 22 cze 2009, 19:07
System: Nikon
Lokalizacja: tomdilandia
Kontaktowanie:

Re: Al Di Meloa -jeszcze raz :]

czwartek, 2 lip 2009, 16:12

Powiem szczerze, że nie widzi mi się WB (Al nie miał czerwonej gitary), miałem z nim nie lada problemy i dlatego część poszła w B&W :(
Część kadrów jest OK a część nie tak jak i u mnie, ale to był pierwszy koncert w moim wykonaniu i jeszcze do tego muzyki którą lubię więc ZACHŁYSNĄŁEM się całością :)
Te prze ostrzone jakby to powiedzieć są na siłę ratowane.
Pozdrowerek.

P.S. czeka nas jeszcze duuuuużo ćwiczeń :)
P.S.1 Cezary2x, a jak Twoje zdjęcia z tego koncertu ??
Balansowi Bieli poświęcam szczególnie dużo uwagi, przed każdym jako takim wydarzeniem. Wg. mnie był poprawny i zgodny z panującymi warunkami oświetleniowo-scenicznymi. Toż to pucha przy sprawdzaniu wartości WB wskazała "GOOD. No chyba, że mój D80 zwariował jak ja, w chwili gdy wyostrzałem zdjęcia i je przeostrzyłem w szatańskim programie, jakim jest PS :mrgreen: .
Gdy zrobiłem kilka zdjęc Meoli , spojrzałem na wyswietlacz , czy oby foty zjadliwe, mym oczom ukazała się ognisto-pełnokrwista krew dziewoi na gitarce ALa. Czym predzej zobaczyłem , jak to jest naprawde na scenie i rzeczywiscie Meola gra na krwistej gitarze. :shock: . Myśle jest dobrze, jesli faktycznie zobaczyłem tą ognistą gitare w rzeczywistości.
Dowodem na to jest to, że u Ciebie również jest gitara o barwie sraczko-buraczkowej. Zauważ również , że na Ala i jego gitare padało frontalne światło z reflektora scenicznego - o odcieniu czerwonym- dowód- cień rąk na gitarze.
Moze i dało by sie coś pokombinowac, poprzestawiac, aby ta gitara i nawet skora meoli nabrała bardziej rzeczywistych barw, no ale dla mnie to jest wyższa szkoła jazdy, a wszczegolnosci gdy mogłem byc na 3 utworach.
Co do kadrów, wyjaśnij , które sie nie podobają lub są po prostu pstrykane. Wg. mnie są okej i są zgodne z moją koncepcją[kadrowania], jaką wymyśliłem sobie na ten gig. Jedynie co może przeszkadzac to te nuty za którymi siedział Meola, bardzo mnie denerwowały i stwarzały problem jakby go tu uchwycic. Jest i kilka obcietych elementow, jednak jest poprawnie.
I ostatnie- na siłe nie ratowałem zdjęc- na siłe je przostrzyłem i na siłe wstawiłem dwa ostatnie zdjęcia, które w oryginale nie sa demonami ostrosci :twisted: .
Co do "duzzo cwiczen" - jestem na TAK , uwielbiam muzyke i koncerty , także do zobaczenia na którymś gigu w Płocku, Polsce(miło bedzie poznac). Z przyjemnoscia pocwicze :D i zdaje sobie sprawe ,że wiele jeszcze przede mna, aby dorownac najlepszym i robic fotki koncertowe z"prawdziwego zdarzenia". Moze kiedys to nastapi:]
Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości