Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
Awatar użytkownika
bartoslaw
Moderator
Autor tematu
Posty: 556
Rejestracja: piątek, 31 lip 2009, 11:02
System: Nikon
Lokalizacja: Płock, Podole Pn.
Kontaktowanie:

Re: Gdzie to jest?

środa, 13 lip 2011, 09:51

Nie rozumiem Cię Franz. Chcesz mnie przekonać do swoich racji?
Nie widzisz spoko, ja widzę. Ty nie musisz a ja Cię nie będę przekonywał. :D
Fotografia
*Przed przeczytaniem, skonsultuj się z lekarzem, bądź farmaceutą.
Przedstawione w tym poście opinie, mają charakter subiektywny i nie należy się nimi za bardzo przejmować.
 
Franz
Posty: 1491
Rejestracja: poniedziałek, 23 lis 2009, 15:14
System: Hewlett-Packard

Re: Gdzie to jest?

środa, 13 lip 2011, 09:57

Nie rozumiem Cię Franz. Chcesz mnie przekonać do swoich racji?
Nie widzisz spoko, ja widzę. Ty nie musisz a ja Cię nie będę przekonywał. :D
Piszesz ,że jak się przyjrzeć to widać coś charakterystycznego. Ja tego nie widzę więc jak już jest po zagadce to napisz gdzie znajduje się "to coś" charakterystycznego. Gadanie "wiem ,ale nie powiem" mnie nie zaspokaja. Jak się powiedziało A to wypada powiedzieć B. Do niczego Cię nie chcę przekonywać - Ty dałeś zagadkę nie do zgadnięcia bo w tym przypadku woda, niebo i horyzont to jak zgadywanie 6 liczb z 49.
Ostatnio zmieniony środa, 13 lip 2011, 10:04 przez Franz, łącznie zmieniany 3 razy.
 
Awatar użytkownika
dorob
Posty: 1035
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2009, 22:13
System: Canon
Lokalizacja: Płock - Na lewo od Levis'a ;)
Kontaktowanie:

Re: Gdzie to jest?

środa, 13 lip 2011, 09:59

1 - Jakieś drzewo w jakiejś zamarzniętej wodzie
2 - Jakiś parking, może nawet wielopoziowowy
Obrazek
FotodoroB
Jak mawiają daltoniści: Życie jest jak tęcza: raz białe, raz czarne.
 
Franz
Posty: 1491
Rejestracja: poniedziałek, 23 lis 2009, 15:14
System: Hewlett-Packard

Re: Gdzie to jest?

środa, 13 lip 2011, 10:03

1 - Jakieś drzewo w jakiejś zamarzniętej wodzie
2 - Jakiś parking
Dorob wygrywa :D

1. Jest to zamarznięta Wistula. Temperatura wtedy była coś około -30 i mega mgła. Miejsce to znajduję się gdzieś na wysokości Skoków.
To zdjęcie było odpowiedzią na zagadkę Bartosława, a konkretnie o level trudości - na pytanie "gdzie to jest" pewno nie odpowiedziałby sam Krzysztof Jackowski. Pytanie raczej powinno brzmieć "co to jest?"
2. Jest to lustrzane odbicie parkingu wielopoziomowego przy ul. Rutskich - zdjęcie robione milion lat temu moją pierwszą syfrą olym c-120 :D
Ostatnio zmieniony środa, 13 lip 2011, 10:08 przez Franz, łącznie zmieniany 2 razy.
 
Awatar użytkownika
Skibek
Posty: 4539
Rejestracja: poniedziałek, 1 cze 2009, 12:07
System: Zenit
Lokalizacja: Yerushalaim
Kontaktowanie:

Re: Gdzie to jest?

środa, 13 lip 2011, 10:04

2 - Jakiś parking, może nawet wielopoziowowy
Skiiitu! Tylko, że podwójne lustro zastosowane ;)

A tak w ogóle to chyba OT się zrobił, bo to wątek Bartosława i jego zdjęcia ;)
Zawsze uważałem, że Paweł Woliśroda to najgorszy fotograf płocki.
Zakład Tokarsko-Spawalniczy toczy i spawa Ostre Koło.
 
Awatar użytkownika
bartoslaw
Moderator
Autor tematu
Posty: 556
Rejestracja: piątek, 31 lip 2009, 11:02
System: Nikon
Lokalizacja: Płock, Podole Pn.
Kontaktowanie:

Re: Gdzie to jest?

środa, 13 lip 2011, 10:17

Nie rozumiem Cię Franz. Chcesz mnie przekonać do swoich racji?
Nie widzisz spoko, ja widzę. Ty nie musisz a ja Cię nie będę przekonywał. :D
Piszesz ,że jak się przyjrzeć to widać coś charakterystycznego. Ja tego nie widzę więc jak już jest po zagadce to napisz gdzie znajduje się "to coś" charakterystycznego. Gadanie "wiem ,ale nie powiem" mnie nie zaspokaja. Jak się powiedziało A to wypada powiedzieć B. Do niczego Cię nie chcę przekonywać - Ty dałeś zagadkę nie do zgadnięcia bo w tym przypadku woda, niebo i horyzont to jak zgadywanie 6 liczb z 49.
Spinasz się chyba trochę za bardzo.
Napisałem gdzie dokładnie było robione zdjęcie. Nic nie widzisz Twój problem. Ja nie będę Cie nawet przekonywał że po tym zdjęciu można poznać gdzie zostało wykonane. Palcem nie będę pokazywał bo mama zawsze powtarzała że to nie ładnie. :mrgreen:
Fotografia
*Przed przeczytaniem, skonsultuj się z lekarzem, bądź farmaceutą.
Przedstawione w tym poście opinie, mają charakter subiektywny i nie należy się nimi za bardzo przejmować.
 
Franz
Posty: 1491
Rejestracja: poniedziałek, 23 lis 2009, 15:14
System: Hewlett-Packard

Re: Gdzie to jest?

środa, 13 lip 2011, 10:18

Dobra teraz zagadka na poważnie. Do wygrania serek Danio po terminie 30.06.2010r. (truskawkowy).
Pytanie 1 gdzie to jest?
Pytanie 2 co to jest?
Obrazek
Pozdr.
 
Franz
Posty: 1491
Rejestracja: poniedziałek, 23 lis 2009, 15:14
System: Hewlett-Packard

Re: Gdzie to jest?

środa, 13 lip 2011, 10:26

Spinasz się chyba trochę za bardzo.
Napisałem gdzie dokładnie było robione zdjęcie. Nic nie widzisz Twój problem. Ja nie będę Cie nawet przekonywał że po tym zdjęciu można poznać gdzie zostało wykonane. Palcem nie będę pokazywał bo mama zawsze powtarzała że to nie ładnie. :mrgreen:
Sam się spinasz widocznie. Ja się tylko pytam. Nie potrafisz napisać odpowiedzi to nie pisz - lotto mi to. To nie jest mój problem ,że ty nie widzisz teraz tego co jeszcze wczoraj widziałeś :D A gadanie ,że Ci mama nie kazała pokazywać - zalatuje przedszkolem. Nie chcesz napisać to nie - niech to będzie Twoja słodka tajemnica :D I w ramach wyjaśnień - wcale się nie spinam, nie mam problemu. Ktoś się tutaj zamotał i teraz odwraca kota ogonem. I tyle w temacie. Dla mnie EOT.
 
Awatar użytkownika
Blister
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 3814
Rejestracja: wtorek, 19 maja 2009, 20:02
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Gdzie to jest?

środa, 13 lip 2011, 10:32

Dobra teraz zagadka na poważnie. Do wygrania serek Danio po terminie 30.06.2010r. (truskawkowy).
Pytanie 1 gdzie to jest?
Pytanie 2 co to jest?
Wiem, ale niestety nie mogę wziąć udziału w konkursie, bo byłem przy wykonywanie tej foty :P
 
Awatar użytkownika
bartoslaw
Moderator
Autor tematu
Posty: 556
Rejestracja: piątek, 31 lip 2009, 11:02
System: Nikon
Lokalizacja: Płock, Podole Pn.
Kontaktowanie:

Re: Gdzie to jest?

środa, 13 lip 2011, 11:07

Spinasz się chyba trochę za bardzo.
Napisałem gdzie dokładnie było robione zdjęcie. Nic nie widzisz Twój problem. Ja nie będę Cie nawet przekonywał że po tym zdjęciu można poznać gdzie zostało wykonane. Palcem nie będę pokazywał bo mama zawsze powtarzała że to nie ładnie. :mrgreen:
Sam się spinasz widocznie. Ja się tylko pytam. Nie potrafisz napisać odpowiedzi to nie pisz - lotto mi to. To nie jest mój problem ,że ty nie widzisz teraz tego co jeszcze wczoraj widziałeś :D A gadanie ,że Ci mama nie kazała pokazywać - zalatuje przedszkolem. Nie chcesz napisać to nie - niech to będzie Twoja słodka tajemnica :D I w ramach wyjaśnień - wcale się nie spinam, nie mam problemu. Ktoś się tutaj zamotał i teraz odwraca kota ogonem. I tyle w temacie. Dla mnie EOT.
Grzesiu troszkę wyluzuj. Nie każdy musi myśleć tak jak ty i postępować tak jak ty byś chciał. Jeśli chcesz wiedzieć to pisząc ten temat sam się zastanawiałem czy ktoś zgadnie. A że człowiek ciekawy to tak zrobiłem. W sumie tak dla zabawy. Nikogo nie zmuszałem aby zgadywał. Widząc że udzieliłeś odpowiedzi najbliżej tego miejsca wyjaśniłem gdzie to jest. Na tym zdjęciu jak już pisałem dla mnie jest tam kilka cech charakterystycznych dla tego miejsca choćby ukształtowanie terenu przy ujściu Skrwy jak i dym z naszej pięknej petrochemii. Dla Ciebie nie musi być to wystarczające. Napisałeś to i ok. Ale jak widać po Twoich postach Ty na siłę starasz się mnie przekonać że nie powinienem zadać takiego pytania publikując te zdjęcie. No i ja tu się spinam :lol:

Pozdrawiam przedszkolak :DD
Fotografia
*Przed przeczytaniem, skonsultuj się z lekarzem, bądź farmaceutą.
Przedstawione w tym poście opinie, mają charakter subiektywny i nie należy się nimi za bardzo przejmować.
 
Franz
Posty: 1491
Rejestracja: poniedziałek, 23 lis 2009, 15:14
System: Hewlett-Packard

Re: Gdzie to jest?

środa, 13 lip 2011, 11:59

Ja ten obłoczek powiązałem z orlenem dopiero po 2giej twojej podpowiedzi - stąd moja wersja o soczewce - mimo to był to zupełny strzał na ślepo, gdyż nie widać że to komin - łatwo to wziąć za obłoczek. Mimo ustalenia ,że to jednak dymek z rafinerii to taki widok ciągnie się min. przez 15km Wisły i nie możliwym jest wskazanie miejsca z jakiego było robione to zdjęcie. Ukształtowanie terenu powiadasz - teraz jak napisałeś (jednak można) to jest możliwe do wyobrażenia, ale bez tej informacji nie do odgadnięcia z tego zdjęcia. Nie wiem czemu pijesz do mnie z tym spinaniem się, ale widocznie odebrałeś moje posty jak atak na twoją osobę itd... Wszystko jest kwestią interpretacji i wyobraźni - Jedni sobie wyobrazili ,że to jezioro w Łącku, drudzy ze sobótka, ja np. miałkówek, a ty że ja mam jakieś spięcia i problemy. Ochłoń trochę bo to nie wojna tylko forum.
 
Awatar użytkownika
Skibek
Posty: 4539
Rejestracja: poniedziałek, 1 cze 2009, 12:07
System: Zenit
Lokalizacja: Yerushalaim
Kontaktowanie:

Re: Gdzie to jest?

środa, 13 lip 2011, 12:35

Ja ten obłoczek powiązałem z orlenem dopiero po 2giej twojej podpowiedzi
A ja myślałem, że to PKP się rozbudowało i powstała szybka kolej dookoła jeziora w Soczewce ;)
Zawsze uważałem, że Paweł Woliśroda to najgorszy fotograf płocki.
Zakład Tokarsko-Spawalniczy toczy i spawa Ostre Koło.
 
Awatar użytkownika
konradplock
Posty: 1447
Rejestracja: środa, 28 paź 2009, 22:05
System: Nikon
Lokalizacja: płock

Re: Gdzie to jest?

środa, 13 lip 2011, 19:05

to chyba- napewno ten park na zbiegu ulic kolegialnej, kosciuszki i 1maja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości