Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
Awatar użytkownika
karbis
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 5 sie 2013, 17:55
System: Pentax

Re: Moje kwiaty

czwartek, 22 sie 2013, 17:32

A ja tak sobie czytam co napisane i wyciągam wnioski.
I co szanowny forumowicz wywnioskował? Może to że słowa niektóre źle dobrane do uwagi? Koledze chyba trochę brak kultury przy wypowiedziach. :!:
 
Awatar użytkownika
mziel
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 875
Rejestracja: piątek, 26 cze 2009, 16:58
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

czwartek, 22 sie 2013, 18:27

Kultura? Kultura wymaga, żeby mówiąc na czyjąś pracę "Nie podoba mi się" wyjaśnić czemu nie. Jest to tzw. netykieta, ale myślę, że do kultury osobistej też można zaliczyć.

Stajesz przy malarzu, oglądasz jego obraz, mówisz przy wszystkich "nie podoba mi się" i odchodzisz. Jaki będzie komentarz innych? "Co za kulturalny człowiek".
 
Awatar użytkownika
Hanneggem
Administrator
Posty: 1349
Rejestracja: poniedziałek, 21 wrz 2009, 08:19
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Moje kwiaty

czwartek, 22 sie 2013, 21:14

A ja tak sobie czytam co napisane i wyciągam wnioski.
I co szanowny forumowicz wywnioskował? Może to że słowa niektóre źle dobrane do uwagi? Koledze chyba trochę brak kultury przy wypowiedziach. :!:
Napisałem neutralnie i ogólnie o wyciąganiu wniosków.
Bez wytykania palcem.
Ale skoro forumowicz karbis wziął to do siebie - znaczy odezwały się nożyce.
Ostatnia uwaga również przyczyni się do wniosków.
...i nie będzie dla was życia po śmierci, bo i przed nią go przecież nie było ...

w razie kłopotów z nickiem - "Hann"
 
Awatar użytkownika
karbis
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 5 sie 2013, 17:55
System: Pentax

Re: Moje kwiaty

niedziela, 25 sie 2013, 19:55

Faktycznie brak konkretnego ustosunkowania się które później zostało poprawione i napisałem co myślę. Jak się obserwuje i wyciąga wnioski to również wypadałoby je napisać - a może się mylę? To jest kulturalne zachowanie? Popatrzeć poczytać i powiedzieć wyciągnąłem wnioski i odejść. Właśnie nożyce się odezwały kolego.
 
Awatar użytkownika
Bylo
Posty: 31
Rejestracja: wtorek, 11 sty 2011, 11:02
System: Canon

Re: Moje kwiaty

środa, 4 wrz 2013, 23:42

1. Ciekawy pomysł z tymi baletkami, ale kompozycja nieudana i rzeczywiście brak ostrości. Musisz wybrać temet przewodni (w tym wypadku baletki) i dodaj kwiat (zamiast dużego tulipana - małe stokrotki).
2. Znowu ostrość i kompozycja kuleją, natomiast perspektywa ciekawa.
3. Najbardziej mi się podoba z całej szóstki (co nie znaczy, że jest bez wad) ;) .
4, 5, 6, 7 - Do takich ujęć kwiatów najlepiej pasuje makro, chociaż gdyby w 6. tło było bardziej kontrastowe (np. niebieskie) zdjęcie miałoby swój urok.

Mam nadzieję, że pomogłem :)
 
Awatar użytkownika
eve
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 738
Rejestracja: niedziela, 14 paź 2012, 20:49
System: Nikon
Lokalizacja: Płock

Re: Moje kwiaty

czwartek, 5 wrz 2013, 08:08

Jasne, że tak. Dzięki
„Fotografia jest jak magia pozwalająca zatrzymać nam cudowne chwile…"

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości