Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
Awatar użytkownika
sleep
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 2785
Rejestracja: czwartek, 25 cze 2009, 19:44
System: Canon
Lokalizacja: Płock, Polska centralna
Kontaktowanie:

Re: Góraszka by CrX

sobota, 19 cze 2010, 07:38

Przeca wisi :)
ano wisi, ale nie na forum :D
nie wiem czy to wina monitora ale przy 720 niebo jakoś dziwnie smuży.
W czym obrabiałeś? Konwertowałeś?
z życia płocka
__________________________________________________
 
Awatar użytkownika
CrioX
Autor tematu
Posty: 1497
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2009, 23:05
System: Canon
Kontaktowanie:

Re: Góraszka by CrX

sobota, 19 cze 2010, 08:43

Nie wiem o jaki efekt chodzi, ale u mnie jest chyba ok... nie ogladam na forum ale bezposrednio z YT :roll:
 
Awatar użytkownika
vitkov
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

Re: Góraszka by CrX

sobota, 19 cze 2010, 08:48

Nie wiem o jaki efekt chodzi, ale u mnie jest chyba ok... nie oglądam na forum ale bezpośrednio z YT :roll:
oglądałem bezpośrednio na YT i fakt ze nieładnie to wygląda. Ilość pikseli sama w sobie nie robi jakości. Lepiej umieścić mniejszą rozdzielczość z mniej stratną kompresją. Niefajna pikseloza się pojawia na niebie. Nie można się dać zwariować i na siłę wrzucać w HD. Można w 720 zrobić super film stosując odpowiednią kompresję i będzie lepszy od większości HD w sieci.
 
Awatar użytkownika
CrioX
Autor tematu
Posty: 1497
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2009, 23:05
System: Canon
Kontaktowanie:

Re: Góraszka by CrX

sobota, 19 cze 2010, 08:54

Nie wiem o jaki efekt chodzi, ale u mnie jest chyba ok... nie oglądam na forum ale bezpośrednio z YT :roll:
oglądałem bezpośrednio na YT i fakt ze nieładnie to wygląda. Ilość pikseli sama w sobie nie robi jakości. Lepiej umieścić mniejszą rozdzielczość z mniej stratną kompresją. Niefajna pikseloza się pojawia na niebie. Nie można się dać zwariować i na siłę wrzucać w HD. Można w 720 zrobić super film stosując odpowiednią kompresję i będzie lepszy od większości HD w sieci.
Rozdzielczość nie ma tu nic do rzeczy
 
Awatar użytkownika
vitkov
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

Re: Góraszka by CrX

sobota, 19 cze 2010, 09:07

Rozdzielczość nie ma tu nic do rzeczy
jakby by to zwał to faktem jest ze sa dużo lepszej jakości filmy w 720 niz te które zarówno Ty jak i Sleep umieszczaliście. Moje podejrzenia padły na ustawienia kodeka i jego rodzaj ale ja za bardzo sie nie znam wiec mogę się mylić.
 
Awatar użytkownika
CrioX
Autor tematu
Posty: 1497
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2009, 23:05
System: Canon
Kontaktowanie:

Re: Góraszka by CrX

sobota, 19 cze 2010, 17:35

Rozdzielczość nie ma tu nic do rzeczy
jakby by to zwał to faktem jest ze sa dużo lepszej jakości filmy w 720 niz te które zarówno Ty jak i Sleep umieszczaliście. Moje podejrzenia padły na ustawienia kodeka i jego rodzaj ale ja za bardzo sie nie znam wiec mogę się mylić.
No innych opcji raczej nie ma ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości