Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
Awatar użytkownika
vitkov
Autor tematu
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

samotny plenerek 17 styczeń 2010

niedziela, 17 sty 2010, 21:54

Mając odrobinę czasu wolnego zapakowałem sprzęt do wozu i jazda na plener. Wybrałem się w trasę wypatrując ciekawego tematu. Byłem juz bardzo sflustrowany światłem i brakiem ciekawych miejsc. Minałem Białą, Srebrną i zatrzymałem się w Siecieniu. Tam zobaczyłem opuszczony budynek.
1.
Obrazek

po drugiej stronie ulicy były budynkli gorzelni , o dziwo funkcjonyjacej - ach ten zapach.

2.
Obrazek

myslałem że zatrzymam sie na dłuzej gdy po zrobieniu 3 pstryków pojawiła sie lokalna podchmielona lunpernia wyraźnie manifestujaca swoje niezadowolenie z moich odwiedzin. Czym prędzej spakowałem sie do auta i odjechałem.
Gdy wracając podjeżdzałem pod górę w Brwilnie zobaczyłem cos niezwykłego.
Gość na wózku inwalidzkim zap... zimą przy -10 pod górę. Mijam go i przygladam się. Ubranie raczej nie pierwszej swieżosci, twarz ogorzała, czerwona od mrozu, charakterna , wełniana czapa na głowie, szary podarty szalik na szyi, a w tle rozciaga się piękny widok na wisłę. Zerkam niżej i widzę jedna nogę. Od razu sobie pomyslałem ze to byłoby fantastyczne ujęcie (np na konkurs - jeden) ale zabrakło mi odwagi aby strzelic facetowi w twarz. Nie wiem jak wy reagujecie w takich sytuacjach. Czy pstrykać i mieć gdzieś co sobie pomysli i jak zareaguje???

Teraz żałuję, ale cos nie bardzo umiem sie przemóc do takich foto, chyba będę strzelać widoczki
 
seamoon
Posty: 636
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 12:58
System: Nikon
Lokalizacja: Ziemia

Re: samotny plenerek 17 styczeń 2010

niedziela, 17 sty 2010, 22:10

.
Gdy wracając podjeżdzałem pod górę w Brwilnie zobaczyłem cos niezwykłego.
Gość na wózku inwalidzkim zap... zimą przy -10 pod górę. Mijam go i przygladam się. Ubranie raczej nie pierwszej swieżosci, twarz ogorzała, czerwona od mrozu, charakterna , wełniana czapa na głowie, szary podarty szalik na szyi, a w tle rozciaga się piękny widok na wisłę. Zerkam niżej i widzę jedna nogę. Od razu sobie pomyslałem ze to byłoby fantastyczne ujęcie (np na konkurs - jeden) ale zabrakło mi odwagi aby strzelic facetowi w twarz. Nie wiem jak wy reagujecie w takich sytuacjach. Czy pstrykać i mieć gdzieś co sobie pomysli i jak zareaguje???
Teraz żałuję, ale cos nie bardzo umiem sie przemóc do takich foto, chyba będę strzelać widoczki
Ja napierw pytam po dobroci przekonując w jakiś tam sposób;) , a jak sie nie zgadza ..to i tak robie..:P .. przecież to czysta rzeczywistość czego tu się wstydzić..? No może na temat "jeden" bym nie dał, ale jako zdjęcie musiało to ciekawie wyglądać w tej zimowe scenerii
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: samotny plenerek 17 styczeń 2010

niedziela, 17 sty 2010, 22:28

Buu... pojechać w plenejro samemu i nie dać cynku... buuuuu...

Zdjęcia są przepiękną paralelą obiektów na nich widocznych - walą się w każdą możliwą stronę (te obiekty). Pozazdrościć czasu i możliwości fotografowania :)

seamoon nie rób OT w wątku zdjęciowym... :P
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
Franz
Posty: 1491
Rejestracja: poniedziałek, 23 lis 2009, 15:14
System: Hewlett-Packard

Re: samotny plenerek 17 styczeń 2010

niedziela, 17 sty 2010, 22:32

No ja na tą chatę natknąłem się kiedyś z cezarym na plenerze :D KLIK
 
Awatar użytkownika
vitkov
Autor tematu
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

Re: samotny plenerek 17 styczeń 2010

niedziela, 17 sty 2010, 22:32

Buu... pojechać w plenejro samemu i nie dać cynku... buuuuu...

Zdjęcia są przepiękną paralelą obiektów na nich widocznych - walą się w każdą możliwą stronę (te obiekty). Pozazdrościć czasu i możliwości fotografowania :)

seamoon nie rób OT w wątku zdjęciowym... :P
foty sa do bani ale nie są one najwazniejsze w tym wątku - brak informacji na forum wynikał z mocno spontanicznego jego charakteru
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 sty 2010, 22:38 przez vitkov, łącznie zmieniany 1 raz.
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: samotny plenerek 17 styczeń 2010

niedziela, 17 sty 2010, 22:35

foty sa do bani
Do bani? Sam tak uważasz? To nie wiem, czemu je pokazałeś :)
brak informacji na forum wynikał z mocno spontanicznego jego charakteru
Hehe, gdy sam dawałem info na godzinę czy dwie przed wyjazdem, były pretensje, że za późno. Masz rację - lepiej nie dawać w ogóle informacji :)
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
Awatar użytkownika
vitkov
Autor tematu
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

Re: samotny plenerek 17 styczeń 2010

niedziela, 17 sty 2010, 22:41

Do bani? Sam tak uważasz? To nie wiem, czemu je pokazałeś :)
żeby wszyscy wiedzieli gdzie można natknać się na te obiekty. Pogoda nie sprzyjała na focenie wiec trudno było cos dobrego zrobić.
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: samotny plenerek 17 styczeń 2010

niedziela, 17 sty 2010, 22:42

E, to lepszym miejscem byłby dział plenery/spotkania, albo fristajla :)
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
Awatar użytkownika
vitkov
Autor tematu
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

Re: samotny plenerek 17 styczeń 2010

niedziela, 17 sty 2010, 23:02

E, to lepszym miejscem byłby dział plenery/spotkania, albo fristajla :)
masz rację, ze względu na treść poruszajacą różne tematy nie byłem przekonany gdzie to dać.
 
Awatar użytkownika
Skibek
Posty: 4539
Rejestracja: poniedziałek, 1 cze 2009, 12:07
System: Zenit
Lokalizacja: Yerushalaim
Kontaktowanie:

Re: samotny plenerek 17 styczeń 2010

poniedziałek, 18 sty 2010, 01:03

Hjehje, jestem tam średnio 2-3 w tygodniu ;) Moi rodzice w Lasotkach chatę postawili i Jeżdżę albo przez Siecień, albo przez Kobierniki i Radotki ;)
Zawsze uważałem, że Paweł Woliśroda to najgorszy fotograf płocki.
Zakład Tokarsko-Spawalniczy toczy i spawa Ostre Koło.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości