Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
RoLi

Oporów w lepszym świetle

piątek, 18 wrz 2009, 19:14

Dwa dni temu wiało troszkę w Oporowie i złamał się kasztanowiec który rósł po prawej stronie mostu, korona drzewa spadła na most obłamując kilka żeber i wpadła do fosy. Teraz wygląda to lepiej, widać cały zamek.
1. Obrazek
2. Obrazek

Przeniosłem do Architektury, ponieważ do działu Spotkania, plenery, wydarzenia, konkursy... nie za bardzo pasowało ;)
Blister
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: Oporów w lepszym świetle

piątek, 18 wrz 2009, 19:31

Dwa dni temu wiało troszkę w Oporowie i złamał się kasztanowiec który rósł po prawej stronie mostu, korona drzewa spadła na most obłamując kilka żeber i wpadła do fosy. Teraz wygląda to lepiej, widać cały zamek.
No. Takie dokumentacyjne...
Przeniosłem do Architektury, ponieważ do działu Spotkania, plenery, wydarzenia, konkursy... nie za bardzo pasowało ;)
Złamane drzewo i ślubna wiązanka pasuje dużo bardziej do spotkań niż do architektury - przecież tam RoLi miał spotkanie ;-)
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
Awatar użytkownika
Blister
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 3814
Rejestracja: wtorek, 19 maja 2009, 20:02
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Oporów w lepszym świetle

piątek, 18 wrz 2009, 19:44

Galeria jest od wstawiania zdjęć, a dział spotkania, plenery, wydarzenia, konkursy... właśnie od wymienionych rzeczy.
A jak widzisz w wątku Roliego, nie było propozycji pleneru, czy czegoś w tym rodzaju ;)
Jeśli Roli chcesz, to ewentualnie mogę przenieść Twój wątek do galerii "inne"
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: Oporów w lepszym świetle

piątek, 18 wrz 2009, 19:47

Galeria jest od wstawiania zdjęć, a dział spotkania, plenery, wydarzenia, konkursy... właśnie od wymienionych rzeczy.
A jak widzisz w wątku Roliego, nie było propozycji pleneru, czy czegoś w tym rodzaju ;)
Zaraz zaraz... RoLi miał tam plener, a sam piszesz, że dział "spotkania, plenery, wydarzenia, konkursy... właśnie od wymienionych rzeczy" .. bo to dział "... plenery..." a nie "...propozycje plenerów..." Poza tym zdjęcie drugie pasuje bardziej jednak do krajobrazu, a biorąc pod uwagę samą wiązankę ślubną to raczej też "krajobraz" widać.. :D :D :D


PS. Nie, nie oddam moich cukierków! :D
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
Awatar użytkownika
Blister
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 3814
Rejestracja: wtorek, 19 maja 2009, 20:02
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Oporów w lepszym świetle

piątek, 18 wrz 2009, 20:19

Galeria jest od wstawiania zdjęć, a dział spotkania, plenery, wydarzenia, konkursy... właśnie od wymienionych rzeczy.
A jak widzisz w wątku Roliego, nie było propozycji pleneru, czy czegoś w tym rodzaju ;)
Zaraz zaraz... RoLi miał tam plener, a sam piszesz, że dział "spotkania, plenery, wydarzenia, konkursy... właśnie od wymienionych rzeczy" .. bo to dział "... plenery..." a nie "...propozycje plenerów..." Poza tym zdjęcie drugie pasuje bardziej jednak do krajobrazu, a biorąc pod uwagę samą wiązankę ślubną to raczej też "krajobraz" widać.. :D :D :D
Jakbym umiał ładnie rysować to bym Ci to narysował, ale że nie mam talentu do rysunków, to musisz to sobie wyobrazić :P
 
pegejefowiec
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: Oporów w lepszym świetle

piątek, 18 wrz 2009, 20:27

Jakbym umiał ładnie rysować to bym Ci to narysował, ale że nie mam talentu do rysunków, to musisz to sobie wyobrazić :P
No to chociaż zrób zdjęcie.. albo opowiedz! o! :D
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
RoLi

Re: Oporów w lepszym świetle

niedziela, 20 wrz 2009, 10:22

Możecie usunąć, chodziło mi tylko o pokazanie że się drzewko spier....ło do wody i mają je wyciąć. Tym którym przeszkadzało w odkryciu całego zamku w tle teraz bardziej będzie pasowało że drzewka niet. Jeżeli chodzi o miejsce czyli dział zamieszczonych moich zdjęć to chyba w dobrym miejscu, bo oporów jako miejsce plenerowe, lecz może się mylę? Ale można post usunąć.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości