Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
pegejefowiec
Autor tematu
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Takasefota, takiselink

sobota, 4 lip 2009, 19:19

Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
pegejefowiec
Autor tematu
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: Takasefota, takiselink

niedziela, 5 lip 2009, 17:44

Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
seamoon
Posty: 636
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 12:58
System: Nikon
Lokalizacja: Ziemia

Re: Takasefota, takiselink

wtorek, 7 lip 2009, 17:05

jak juz wklejasz link to nielepiej wkleić link do zdjęcia..? tyle samo roboty..a nie trzeba skakać po stronach i chociaż człek wie gdzie komentować..
 
pegejefowiec
Autor tematu
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: Takasefota, takiselink

wtorek, 7 lip 2009, 21:20

jak juz wklejasz link to nielepiej wkleić link do zdjęcia..?
No nie lepiej jednak :)
tyle samo roboty..a nie trzeba skakać po stronach
E, nie wskakujesz tam? To se konto usuń :P
i chociaż człek wie gdzie komentować..
No właśnie, w jednym miejscu mieć komentarze chciałbym, nie w pięćdziesięciu. Ale jeśli już musiałeś skomentować tutaj..

Aha - na górze jest jak wół napisane:
"
Regulamin działu

"Czyli wszelkiego rodzaju zdjęcia i linki do zdjęć naszych w miejscach wszelakich :D "
"
No, chyba, że autorowi regulaminu chodziło o hosty ;-)
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Takasefota, takiselink

wtorek, 7 lip 2009, 21:25

Aha - na górze jest jak wół napisane:
"
Regulamin działu

"Czyli wszelkiego rodzaju zdjęcia i linki do zdjęć naszych w miejscach wszelakich :D "
"
No, chyba, że autorowi regulaminu chodziło o hosty ;-)
Gdy zobaczyłem dziś ten temat i odpowiedź Seamoona byłem pewien na 100% że przytoczysz-ten "fragment" "regulaminu" czekałem tylko kiedy :lol:

"Mnie to lotto..."
 
pegejefowiec
Autor tematu
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: Takasefota, takiselink

wtorek, 7 lip 2009, 21:28

No cóż, po prostu nie będę nikomu więcej nic czytał, i nie będę plugawił tego forum linkami jak wyżej - a seamoon będzie happy :D :D :D
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Takasefota, takiselink

wtorek, 7 lip 2009, 21:34

No cóż, po prostu nie będę nikomu więcej nic czytał, i nie będę plugawił tego forum linkami jak wyżej - a seamoon będzie happy :D :D :D
"Mnie to lotto..."
Czyt. ani ziębi ani parzy.
"Czyli wszelkiego rodzaju zdjęcia i linki do zdjęć naszych w miejscach wszelakich "
Tak było i niech tak będzie- zdjęcie, link-wolność wyboru ;)
 
pegejefowiec
Autor tematu
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: Takasefota, takiselink

wtorek, 7 lip 2009, 21:39

No cóż, po prostu nie będę nikomu więcej nic czytał, i nie będę plugawił tego forum linkami jak wyżej - a seamoon będzie happy :D :D :D
"Mnie to lotto..."
Czyt. ani ziębi ani parzy.
Czytaj - chcę, by wszyscy byli szczęśliwi, więc jeśli Ciebie to ani ziębi ani parzy, a Piotrkowi przeszkadza, to nie będę wstawiał - Tobie będzie dalej zwisać, a Piotrek będzie szczęśliwy :D
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Takasefota, takiselink

wtorek, 7 lip 2009, 21:43

No cóż, po prostu nie będę nikomu więcej nic czytał, i nie będę plugawił tego forum linkami jak wyżej - a seamoon będzie happy :D :D :D
"Mnie to lotto..."
Czyt. ani ziębi ani parzy.
Czytaj - chcę, by wszyscy byli szczęśliwi, więc jeśli Ciebie to ani ziębi ani parzy, a Piotrkowi przeszkadza, to nie będę wstawiał - Tobie będzie dalej zwisać, a Piotrek będzie szczęśliwy :D
Zwisa mi to czy to będzie zdjęcie czy link do niego prowdzący gdzieeeeś tam sobie...
EOT.
 
pegejefowiec
Autor tematu
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: Takasefota, takiselink

wtorek, 7 lip 2009, 22:00

Zwisa mi to czy to będzie zdjęcie czy link do niego prowdzący gdzieeeeś tam sobie...
EOT.
No i git. EOT to End Of Transfer, End Of Time, End Of Topic, End Of Teleporting czy co? :D:D:D

Myślałem, że będzie tu mniej sztywnie, a Wy zaraz 'dumą i powagą' rzucacie. 'Poluzuj tam, gdzie Cię ciśnie, hę' - tak to chyba Abradab śpiewał ? :)
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.
 
seamoon
Posty: 636
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 12:58
System: Nikon
Lokalizacja: Ziemia

Re: Takasefota, takiselink

środa, 8 lip 2009, 00:16

dajta spokoj chlopaki ja tylko wole wchodzac na jakis wątek obejrzec zdjecia a nie linki oszczedźmy se klikania ..Co innego jak jeste pełen reportaz i 10 zdjęć to łątwiej wkleic jeden link i miec z bani ale przy jednym zdjeciu to jeden huk z wiem ze to moze nikomu nie przeszkadzac i wiem że jestem trochę dziwny :) , ale ja tylko wyrazilem swoja opinie (a regulaminu nawet nie czytałem :) ) Nie bierzcie prosze wszystkiego do siebie a tym bardziej jako jakis atak z mojeje strony moze nie jestem dobrym dyplomatą i czasem niechcacy kogoś uraże ale ja naprawde nie mam takiego zamiaru..piszę jasno zwięźle i na temat i Jesli i tak będa tutaj same linki to trudno..przeżyje będe klikał ale uważam ze tak jest po prostu fajniej.. Bo skoro jest strona pgf-u to niech ona sama sobą pokazuje zdjecia a nie linki do innych forów roboty z tym tyle samo a jakby przyjemniej na stronie i strona żyje własnym życiem dzięki zdjęciom :P
 
pegejefowiec
Autor tematu
Posty: 872
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2009, 18:37
System: Samsung
Lokalizacja: Wiocherowo
Kontaktowanie:

Re: Takasefota, takiselink

środa, 8 lip 2009, 06:19

dajta spokoj chlopaki ja tylko wole wchodzac na jakis wątek obejrzec zdjecia a nie linki oszczedźmy se klikania ...
A... obejrzeć, a kto skomentuje - leniu? Każdy by chciał tylko oglądać, wstawiaj swoje i też daj pooglądać :>
Co innego jak jeste pełen reportaz i 10 zdjęć to łątwiej wkleic jeden link i miec z bani ale przy jednym zdjeciu to jeden huk
E tam, trzeba wyśrodkować itd, jest zabawa ;-) Poza tym, tak jak uzasadniłem - komentarze wolę mieć w jednym miejscu :)
Nie bierzcie prosze wszystkiego do siebie a tym bardziej jako jakis atak z mojeje strony moze nie jestem dobrym dyplomatą i czasem niechcacy kogoś uraże ale ja naprawde nie mam takiego zamiaru..
E tam, mnie na razie nikt tu nie uraził, więc nie przejmuj się (wiem, i tak się nie przejmujesz :D:D:D).
Bo skoro jest strona pgf-u to niech ona sama sobą pokazuje zdjecia a nie linki do innych forów roboty z tym tyle samo a jakby przyjemniej na stronie i strona żyje własnym życiem dzięki zdjęciom :P
A widzisz, i tu dochodzimy do sedna sprawy. Ja akurat, podając te linki oczekuję jakichś reakcji na nie. Ty chcesz, by strona pgf pokazywała sama sobą zdjęcia - to się rozmija trochę z moim celem pokazywania zdjęć. W sumie tak naprawdę, to gdzie jest/są jakiś statut/misja/cele forum opisane? Bo nie wiem czy dobrze to forum traktuje - jako miejsce o bieżących wydarzeniach, spotkaniach, plenerach, imprezach i generalnie integracji lokalnego środowiska fotograficznego - taki jest cel?
Niedługo pożegnanie ... Tobie też należy się trochę radości! :D
O zdjęciach dyskutuję tutaj.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości