Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
Awatar użytkownika
vitkov
Autor tematu
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

zielone

czwartek, 4 lut 2010, 11:47

1.
Obrazek
 
Awatar użytkownika
przemopzm
Posty: 885
Rejestracja: czwartek, 23 kwie 2009, 21:55
System: Sony
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: zielone

czwartek, 4 lut 2010, 12:43

ja bym wykonał to zdjęcie w godzinach szczytu. I bardziej z boku żeby ludzi zostawili ładne smugi na pasach. Nie pamiętam dokładnie kto ale jakiś rosyjski fotograf często wykonuje w ten sposób swoje zdjęcia, a efekty są miejscami porażające. Czekam na więcej ;)
ONE
LOVE
PEOPLE
 
Awatar użytkownika
vitkov
Autor tematu
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

Re: zielone

czwartek, 4 lut 2010, 12:49

ja bym wykonał to zdjęcie w godzinach szczytu.
i taki mam zamiar. Znam prace fotografa o którym wspominasz i wiem o co biega. To jest foto z pierwszego dnia posiadania ND3.0 wykonane w drodze do pracy wiec skazany byłem na taki ruch jaki był ale mam pare pomysłów i jak je zrealizuję to coś wrzucę.
 
Awatar użytkownika
przemopzm
Posty: 885
Rejestracja: czwartek, 23 kwie 2009, 21:55
System: Sony
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: zielone

czwartek, 4 lut 2010, 12:53

ja bym wykonał to zdjęcie w godzinach szczytu.
i taki mam zamiar. Znam prace fotografa o którym wspominasz i wiem o co biega. To jest foto z pierwszego dnia posiadania ND3.0 wykonane w drodze do pracy wiec skazany byłem na taki ruch jaki był ale mam pare pomysłów i jak je zrealizuję to coś wrzucę.
Proponuje zaczekać do końca ferii zimowych. Frekwencję podniosą wtedy dzieciaki buszujące po mieście :DD
ONE
LOVE
PEOPLE
 
seamoon
Posty: 636
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 12:58
System: Nikon
Lokalizacja: Ziemia

Re: zielone

czwartek, 4 lut 2010, 14:41

Obawiam się że zbyt ciemny jest ten filtr i smugi przechodniów będa mało widoczne przy tych czasach naświetlania..
 
Awatar użytkownika
vitkov
Autor tematu
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

Re: zielone

czwartek, 4 lut 2010, 16:16

Obawiam się że zbyt ciemny jest ten filtr i smugi przechodniów będa mało widoczne przy tych czasach naświetlania..
przy dzisiejszej pogodzie wyciagałem na ISO100 2s f3.5 mogłem go łatwo skrócić zwiekszając czułość do 400. A Latem słonko bedzie jeszcze mocniej swieciło. Napewno wieczorkiem będa problemy - raczej nadaje sie tylko na biały dzień. O 16.00 jak sie robi szaro uzyskałem ISO100 120s f8. Czas pokaże - sam jestem ciekaw efektów.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości