Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
studioflesh

Re: Żarówka

niedziela, 15 sty 2012, 23:25

wydaje mi się że wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej w kolorze.
jest kolorowa wersja tej foty?
Po co chcesz próbować ratować fotkę w której nie widać pomysłu na "zdjęcie"..,czy nie lepiej zrobić coś nowego lepszego..? Z gó... bata nie ukręcisz.. Jak się nie zrobi od razu dobrego sensownego kadru ,to choć byś był mistrzem świata w fotoszopie to i tak to będzie lipa.. Mam wrażenie że ludzie popełniają bład cykajac jak popadnie a potem siedza godzinami w programie i jednak próbuja zrobić coś z niczego..Inni natomiast ,będąc w silnym podnieceniu swym nowym obietywem o pięknym bokehu, myślą że innych tez to będzie podniecać..

Napisałem że chciałbym zobaczyć tą fotkę w kolorze. Nie pisałem nic o kadrze, o ustawieniu, o świetle tylko o focie w kolorze. A dlatego że po prostu mnie interesuje jak ta żarówka wygląda w tym kolorze.
Czy wogóle z mojej wypowiedzi można wnioskować że ja coś ratuję? nie wydaje mi się :) po prostu chcę zobaczyć jak wygląda :) to nic złego heheheheh.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości