Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Regulamin forum
Max. długość dłuższego boku 900 pix. Brak ograniczeń wielkości dla panoram.
NETYKIETA
 
Qtk
Autor tematu
Posty: 108
Rejestracja: wtorek, 20 lip 2010, 11:58
System: Canon
Kontaktowanie:

Różne różniaste

wtorek, 8 maja 2012, 19:56

Czyli zlepek z dzisiaj i majówki. Nic ciekawe, ale pokaże.

1. Obrazek
Majówka, koncert Bednarka. Jako, że dość daleko stałem jedynie takie coś wyszło - jako tako nawet Bednarka nie ma, ale się pochwalę że widziałem :D.

2. Obrazek

3. Obrazek

4. Obrazek

5. Obrazek
 
Awatar użytkownika
Skibek
Posty: 4539
Rejestracja: poniedziałek, 1 cze 2009, 12:07
System: Zenit
Lokalizacja: Yerushalaim
Kontaktowanie:

Re: Różne różniaste

piątek, 7 wrz 2012, 09:59

Mało majówkowe te foty, ale tytuł setu jest inny, więc się nie czepiam ;)

1. Pasuje do działu "grafika", więc jest okej. Wygląda trochę jak odpite na ksero ;) Kompozycja prawie fajna. Osobiście potraktowałbym w kwadracie.

2. Nie kupuję. Może gdyby bardziej widoczne były "przeciążenia" kręcącej mordy to tak.

3. Nie kupuję. Brak ostrości nie pozwala mi się skupić na żadnym elemencie zdjęcia. Szukam czegoś w mocnych punktach i... nadal nic :(

4. Tu już lepiej. Wiem, na czym mam skupić swoją uwagę, chociaż ostrość poszła w tył (na oczy?), łądnie uchwycony moment, ale wykonanie pozostawia trochę do życzenia (ostrość, kadr, ekspozycja mogłaby być bardziej na +).

5. Podoba mnie się. Fajny, graficzny kadr. Co do ostrości to tu akurat nie jest najważniejsza, bo tu liczy się kompozycja i walor. Dobrze, że dałeś to w cz-b. Kojarzy mi się z polską sztuką współczesną lat 70-tych, kiedy to im mniej było elementów na obrazie tym obraz wzbudzał większe zainteresowanie na aukcjach ;)
To jest mój faworyt w secie.
Zawsze uważałem, że Paweł Woliśroda to najgorszy fotograf płocki.
Zakład Tokarsko-Spawalniczy toczy i spawa Ostre Koło.
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Różne różniaste

niedziela, 16 gru 2012, 23:40

Szkoda że nic nie widać.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości