Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Moderator: Blister

Regulamin forum
Filmy video naszej produkcji
NETYKIETA
 
marcin1323
Autor tematu
Posty: 29
Rejestracja: czwartek, 12 sie 2010, 16:00
System: Sony

Air Show Radom 2013

wtorek, 31 gru 2013, 00:22

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lFyvNUYR ... 4w&index=1[/youtube]

Montowane w linuxie KDEnlive
 
Awatar użytkownika
siwy
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 5043
Rejestracja: środa, 9 cze 2010, 13:46
System: Canon
Lokalizacja: Płock/Słupno
Kontaktowanie:

Re: Air Show Radom 2013

czwartek, 2 sty 2014, 12:09

Możesz powiedzieć coś więcej o KDEnlive
Można i Bezkarnie...
FacebookowoThumbs up!
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Air Show Radom 2013

czwartek, 2 sty 2014, 13:05

No proszę to i na Linuxie się da ;)
Najbardziej brakuje mi "stabilizacji", czasami też poprawiłbym samo kadrowanie ale ogólnie filmik przyjemny, pokazuje całkiem ciekawie wydarzenie.

Czym kręciłeś?
 
marcin1323
Autor tematu
Posty: 29
Rejestracja: czwartek, 12 sie 2010, 16:00
System: Sony

Re: Air Show Radom 2013

czwartek, 2 sty 2014, 16:33

Cieszy mnie, że podobał się mój zamysł na film. Nad techniczną strona muszę popracować, bo uczę się dopiero. Materiał kręciłem moim aparaciątkiem - samsungiem WB5500 na statywie SHERPA 450. Drga czasem ręka jak się jest po ładnych kilku godzinach robienia za statyw :) Niestety - sherpa to fajny sprzęcik ale do zdjęć, a nie do video :( . Jestem na etapie obróbki tego materiału, niedługo wrzucam kolejne. Postaram się wybrać fragmenty nieco mniej "znerwicowane" :D
Na pokazach byliśmy od samiusiego ranka (przed otwarciem bram lotniska) do wieczorka (do samochodu dowlekliśmy się juz po ćmoku :D )
Tutaj jeszcze defilada:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TZyJM4CM ... ywYyl7jC4w[/youtube]

KDEnlive... hmmmm to dłuuuga historia :D Trzeba się przestawić, ma on gorsze opcje i jest mniej przyjazny dla użytkownika niż corel video studio. Pewnie, że można. Staram się ujarzmić ten programik. Ja sie juz przyzwyczaiłem, ale gdybym miał płacić za KDE to bym został przy corelu. Jak na free to całkiem fajny programik, ale porównania z corelem nie wytrzymuje. Inna sprawa, to czy można porównywać progamy free i płatne... ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości