Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Moderator: Blister

Regulamin forum
Filmy video naszej produkcji
NETYKIETA
 
Awatar użytkownika
sleep
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 2785
Rejestracja: czwartek, 25 cze 2009, 19:44
System: Canon
Lokalizacja: Płock, Polska centralna
Kontaktowanie:

Wschód słońca nad Katedrą

wtorek, 25 lut 2014, 11:20

20 gb materiału, godz. 7.20, listopad, Wzgórze Tumskie, piękna pogoda. Oto krótka relacja wideo ze wschodu słońca nad płocką Katedrą. Film nakręcony w 2011 roku, doczekał się na publikację w 2014 roku.

http://youtu.be/lhwPpn5ei0E
ps. nie wiem dlaczego nie mogę umieścić podglądu filmu na forum, wysyłam link
z życia płocka
__________________________________________________
 
Awatar użytkownika
vitkov
Posty: 3014
Rejestracja: wtorek, 24 lis 2009, 20:27
System: Canon
Lokalizacja: Płock Wolskiego/Łączniczek
Kontaktowanie:

Re: Wschód słońca nad Katedrą

wtorek, 25 lut 2014, 11:50

nie korzystaj z linku podawanego pod filme z nazwa serwera youtu.be tylko z linku z youtube.com
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lhwPpn5ei0E[/youtube]
 
Awatar użytkownika
suso
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek, 2 gru 2013, 18:13
System: Canon
Lokalizacja: Kopenhaga

Re: Wschód słońca nad Katedrą

wtorek, 25 lut 2014, 15:56

jednak nasz Płock to piękne miasto :) Ostatnio kiedy tu byłem , to bardzo pozytywnie się zaskoczyłem ,wszystko było fajnie odnowione ,podświetlone, itd. Tak się złożyło że prze ponad 6 lat nie byłem na wzgórzu Tumskim , i po takim okresie naprawdę widać jak duże zmiany zaszły na + oczywiście.
 
Awatar użytkownika
greg
Posty: 61
Rejestracja: środa, 27 kwie 2011, 14:11
System: Nikon
Lokalizacja: Melbourne

Re: Wschód słońca nad Katedrą

środa, 26 lut 2014, 04:15

Piekne to bedzie jak zalatwicie zeby te oblepione ploty, mury, domy i cokolwiek co sie nadaje do wywieszenia ogloszen (reklam) ,zniknely bezpowrotnie. To byl szok gdy wrocilem do tego miasta 10 lat temu po 12 latach i w ubieglym roku i zobaczylem cos co wam nie przeszkadza ,natomiast dla mnie jest kiczem ,niechlujstwem i czyms co swiadczy o dbalosci o wyglad tego miasta osob za to odpowiedzialnych.No ale kogo to obchodzi jak kasa jest najwazniejsza (za pozwolenia wywieszania reklam)i tak jest w calym kraju.
Zrobcie jakas wystawe tych reklam, idzcie do prezydenta miasta , moze ktos podejmie decyzje zeby to zmienic.
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Wschód słońca nad Katedrą

czwartek, 27 lut 2014, 11:05

Fajnie się ogląda, szczególnie w fullhd na pełnym ekranie. Muzyka moim zdaniem słabo do tego pasuje i przeszkadzają momentami te syfy na matrycy.
Piekne to bedzie jak zalatwicie zeby te oblepione ploty, mury, domy i cokolwiek co sie nadaje do wywieszenia ogloszen (reklam) ,zniknely bezpowrotnie. To byl szok gdy wrocilem do tego miasta 10 lat temu po 12 latach i w ubieglym roku i zobaczylem cos co wam nie przeszkadza ,natomiast dla mnie jest kiczem ,niechlujstwem i czyms co swiadczy o dbalosci o wyglad tego miasta osob za to odpowiedzialnych.No ale kogo to obchodzi jak kasa jest najwazniejsza (za pozwolenia wywieszania reklam)i tak jest w calym kraju.
Zrobcie jakas wystawe tych reklam, idzcie do prezydenta miasta , moze ktos podejmie decyzje zeby to zmienic.
Moim zdaniem pod tym względem nie jest u nas tak wcale tragicznie i chyba jakiś czas temu było trochę gorzej.
Wiadomo wiele można jeszcze w tej sprawie zrobić ale np. w Zakopanem to tam jest dopiero tragedia ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości