Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Moderator: Skibek

 
Awatar użytkownika
gigacz
Autor tematu
Posty: 154
Rejestracja: środa, 26 paź 2011, 22:52
System: Canon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Play Station 3 - przeróbka.

niedziela, 9 gru 2012, 20:07

Koledzy i koleżankowie. Od jakiegoś czasu zastanawiam się na kupnem konsoli - wybór padł na PS3, który to umożliwia odtwarzanie filmów Blu-Ray 3D. Snu z powiek nie spędza mi tak zwana "przeróbka". Wiem, że do tego potrzebuję konsoli o oprogramowaniu max 3.55. Czytam, czytam i czytam różne fora. Wszystko co jest napisane jest zrozumiałe chyba tylko dla tych co w tym "siedzą". Zna się ktoś z was na tym i pomoże "zielonemu" :mrgreen: ?
 
Awatar użytkownika
MilkMan
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 358
Rejestracja: środa, 14 lip 2010, 22:36
System: Canon

Re: Play Station 3 - przeróbka.

niedziela, 9 gru 2012, 20:19

Zorientuj się, czy w przypadku przeróbki PS3 potem nie będziesz miał problemu z graniem poprzez internet. W przypadku xbox 360 przeróbka konsoli do współpracy z "kopiami zapasowymi" wiązała się z brakiem możliwości grania przez net. No chyba, że nie interesuje Cię granie z całym światem to wtedy jeden problem z głowy :)
>>> Niech moc będzie z wami <<<
 
Awatar użytkownika
gigacz
Autor tematu
Posty: 154
Rejestracja: środa, 26 paź 2011, 22:52
System: Canon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Play Station 3 - przeróbka.

niedziela, 9 gru 2012, 20:35

No właśnie nie interesuję mnie ;) Poluję na używaną, bo: taniej i nie stracę gwarancji ;)
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Odp: Play Station 3 - przeróbka.

niedziela, 9 gru 2012, 21:28

Ja nigdy nie grałem w żadne konsole (pegasusa przez chwilę nie liczę) i gdybym ostatnio nie spróbował kinect czy jak to tam się zwie to bym nawet nie myślał o temacie a tak zapaliła i mi się lampeczka w głowie z tym że ja to kompletnie nie jestem zorientowany w temacie :roll:

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości