Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Moderator: Skibek

 
Awatar użytkownika
jaco
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Autor tematu
Posty: 1662
Rejestracja: wtorek, 29 mar 2011, 20:38
System: Canon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Mały problem z forum

środa, 19 gru 2012, 17:19

Nie wiem dlaczego, ale podczas przeglądania forum mam cały czas temat "Co nowego na stronie" oznaczony jako nieprzeczytany (tzn. że w tym wątku pojawił się nowy wpis). Niby nic, ale trochę mnie to denerwuje :|
Drugą sprawą dotyczącą obsługi forum jest korzystanie z aplikacji Tapatalk. Ostatnio większą część na forum spędzam przy pomocy telefonu i tej super aplikacji, ale pojawia się problem gdy przejdę na PC i normalną przeglądarkę. Wszystkie tematy/posty jakie przeczytałem na forum za pomocą Tapatalk w przeglądarce na kompie mam oznaczone jako nieprzeczytane :shock:
Czy ktoś z Was ma podobny problem do mnie? Jest jakieś rozwiazanie?
Co złego to nie ja...
Obrazek
 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Odp: Re: Mały problem z forum

środa, 19 gru 2012, 18:03

Nie wiem dlaczego, ale podczas przeglądania forum mam cały czas temat "Co nowego na stronie" oznaczony jako nieprzeczytany (tzn. że w tym wątku pojawił się nowy wpis). Niby nic, ale trochę mnie to denerwuje :|
Drugą sprawą dotyczącą obsługi forum jest korzystanie z aplikacji Tapatalk. Ostatnio większą część na forum spędzam przy pomocy telefonu i tej super aplikacji, ale pojawia się problem gdy przejdę na PC i normalną przeglądarkę. Wszystkie tematy/posty jakie przeczytałem na forum za pomocą Tapatalk w przeglądarce na kompie mam oznaczone jako nieprzeczytane :shock:
Czy ktoś z Was ma podobny problem do mnie? Jest jakieś rozwiazanie?
Używam Tapatalk tak jak Ty i u mnie wszystko jest ok. Czy ktoś z Was ma podobny problem?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości