Forum fotograficzne. Działania Płockiej Grupy Fotograficznej poświęcone są fotografii i grafice, konsolidacji lokalnego środowiska fotograficznego, a także promocji i popularyzacji miasta Płock.

Moderator: Skibek

 
Awatar użytkownika
cezarycezary
Członek Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna
Posty: 12441
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2009, 14:22
System: Nikon
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Jakie drzwi antywłamaniowe?

wtorek, 21 sty 2014, 08:34

Gerda S można kupić już chyba za 2k ;)
Ale z montażem? Z tego co patrzę w necie to 2000 same drzwi. Ceny podałem razem z montażem (w opcji dużo kucia) - Starlem. Może uda się coś potargować. Nie wiem tylko czy jest sens dopłacać do S.
Chyba bez.
3 ostatnie posty sa niezwykle pomocne. W zeszlym tygodniu kupilem majtki. Znudzily mi sie i sprzedam za polowe ceny. Trzeba sobie tylko przeprac. Konrad, kupisz? Okazaj ;-)
Jeśli jest to nikon to biorę

Hama a co się spodziewałeś , pisząc o drzwiach na forum foto. Rzadko który z nas ma o tym pojęcie. Najlepiej skontaktować się ze specjalistą bądź pogrzebać na forach - budowlanych ?
Tomder zauważ tylko jedną kwestię. Pisząc o tym na forum "budowlanym" nigdy nie wiesz kto Ci tam doradza. Nie znasz tych osób. Każdy może być każdym. Dziś niestety fora pełne są często dobrych podpowiedzi w których ktoś ma duży interes. Są ludzie którzy pracują jako "podpowiadacze" czy to na forach czy w różnego rodzaju serwisach opiniujących podszywający się pod "zadowolonych użytkowników".

Pod tym względem małe regionalne fora mają ogromną przewagę. Stosunkowo łatwo to wszystko zweryfikować bo znając się jesteśmy po prostu bardziej wiarygodni :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości